Wpis z mikrobloga

Mirki jakbyście dziś zgarnęli te 40 milionów w LOTTO, to co sobie byście kupili? Ja Iphone`a, Galaxy S6, telewizor z 4k, Smartwatcha, jakiegoś Rolexa, obie nowe konsole, stare również, złożyłbym ultra mocnego PC, nakupywał mnóstwo płyt z muzyką, i wiele innych rzeczy o których teraz mogę tylko pomarzyć.

A i miałbym domowe obserwatorium jak ten koleś co był wpis w gorących o jego domu.

#pytanie #loteria #lotto #lottokumulacja #kumulacja #wygrana #szostkawlotto #pieniadze
  • 63
  • Odpowiedz
@tom2k: podróżował bym także, zwiedzałbym całą Europę, dalej mnie nie ciągnie. Ale grał bym też, i czytał książki - bo lubię te rzeczy , ni ważne że by miał mnóstwo forsy, to by się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
10 melonów zainwestował bym w jakąś firmę lub mieszkania i powoli bym żył utrzymując się z ulokowanych na jakimś koncie pieniędzy. Czekałbym aż firma zaczęłaby się rozwijać i dawać dochody, dopiero wtedy pozwoliłbym sobie na wydatki :)
  • Odpowiedz
To uczucie gdy wykopki sa takimi biedakami, ze 40 milionow wykracza poza ich zdolnosci pojmowania liczb i zachowuja sie jakby to bylo 10k zl, ktore mozna zarobic w 2 miesiace jak sie nie #!$%@? zycia na wykopie xD
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Poszedłbym do lasu i znalazł super zajebistego patyka. Ale nie takiego byle jakiego tylko takiego no. Mógłbym się nim chwalić wśród znajomych, albo oddać do jakiegoś domu dziecka, ale nie.... Kupiłbym ramkę, pozłacaną ze szlachetnymi kamieniami i wokół niej zbudowałbym świątynie patyka. Byłby tam tylko on... jedyny taki we wszechświecie, poza granicami wszelakich istot żywych. Świątynie miałaby jedną ścianę przeźroczystą, co by ludzi mogli oddawać hołd mojemu patykowi.
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Kupiłbym sobie 20 mieszkań w warszawie, wynajmował je i się nimi zajmował (naprawiał krany zamki gniazda i pralki). Oczwiście z 5 milionów na swój dom w wawie, porządne wygodne auto 4.0 diesel żeby całkiem hajsu nie przepalać, i zrobił piątkę dzieci. I tak do końca życia zajmowałbym się dziećmi, dziećmi moich dzieci i mieszkaniami.
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Haas st30, Haas VF6, kilka Lorch'ów, jakiegoś Trumpf- laser CNC 5kW, mieszkanie w blokach 40m2 i Skodę Octavię RS w kombi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co mi więcej potrzebne?! Jest tylko jeden problem... Nie wysyłam kuponu no to i nie wygram! ()
  • Odpowiedz