Wpis z mikrobloga

Mirki jakbyście dziś zgarnęli te 40 milionów w LOTTO, to co sobie byście kupili? Ja Iphone`a, Galaxy S6, telewizor z 4k, Smartwatcha, jakiegoś Rolexa, obie nowe konsole, stare również, złożyłbym ultra mocnego PC, nakupywał mnóstwo płyt z muzyką, i wiele innych rzeczy o których teraz mogę tylko pomarzyć.

A i miałbym domowe obserwatorium jak ten koleś co był wpis w gorących o jego domu.

#pytanie #loteria #lotto #lottokumulacja #kumulacja #wygrana #szostkawlotto #pieniadze
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujeklistonosza: na szybko: wybudowałbym domek (+konkretne wyposażenie) z dala od mojego sąsiada, kupił teslę, kupił moje wymarzone air jordan 4 white cement (buty) i troche innych, nowy telefon, jakieś konkretne wakacje, nowy komputer i jakąś porządną wódkę, bo zawsze mnie zastanawia czy taka +200zł inaczej smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Nie bawi mnie hajs za nic, kto nie chce pracowac niech też nie je. Pewnie z 3 miliony bym wydał na wszystkie swoje potrzeby przez kilka nastepnych lat (albo kilkanascie, 3 banki to kupa kasy), pozostale 37 bym oddal na charytatywnosc + jakies ekstra akcje i projekty które mi się podobaja.
  • Odpowiedz
To uczucie gdy wykopki sa takimi biedakami, ze 40 milionow wykracza poza ich zdolnosci pojmowania liczb i zachowuja sie jakby to bylo 10k zl, ktore mozna zarobic w 2 miesiace jak sie nie #!$%@? zycia na wykopie xD


@platkiowsiane: po wygranej napluć w twarz szefowej, żenada.
Mając 40mln, co się obchodzi jakaś podrzędna kobiecina z gównofirmy, są lepsze rzeczy do roboty.
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: dom, samochód, domek w jakimś ciepłym kraju na wakacje, zrobiłabym poradnię psychologiczną oraz studio tatuażu, do tego bym się cała wydziarała, podróże, a reszta niech procentuje na przyszłość. dałabym też trochę na cele charytatywne, tak z milion na jakieś schroniska albo organizacje na rzecz zwierząt. a w domu w ogrodzie bym miała pawie i różne zwierzęta. i domek na drzewie. i może bym sobie cycki zrobiła, kto bogatemu zabroni!
  • Odpowiedz