Wpis z mikrobloga

Mirki jakbyście dziś zgarnęli te 40 milionów w LOTTO, to co sobie byście kupili? Ja Iphone`a, Galaxy S6, telewizor z 4k, Smartwatcha, jakiegoś Rolexa, obie nowe konsole, stare również, złożyłbym ultra mocnego PC, nakupywał mnóstwo płyt z muzyką, i wiele innych rzeczy o których teraz mogę tylko pomarzyć.

A i miałbym domowe obserwatorium jak ten koleś co był wpis w gorących o jego domu.

#pytanie #loteria #lotto #lottokumulacja #kumulacja #wygrana #szostkawlotto #pieniadze
  • 63
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: z 10 milionów na wydatki drobne, resztę na konto i żyć z odsetek. Samochód to jakiegoś nissana gtr, jakiegoś fajnego kampera typu autobus. Zrobiłbym sobie sale kinowa, sale do gier. Itd. Itd.
  • Odpowiedz
@Horvath: cieżko znaleźć takie konto, z reguły sa limity kwot do np 20 tysiecy.

@wujeklistonosza: zawsze lubiłem tak sobie powyobrazac. Najpierw na pewno postawiłbym dom 150m2 w ładnym i cichym miejscu, kupił jakieś fajne auto za około 150k, wybudował obok domu osobne pomieszczenie z zajebistym kinem domowym i zrobił sobie porządna kolekcje filmów na bluray. Nasrał szefowi na biurko i wyjechał na wakacje marzeń, jakieś Malediwy albo USA. Na pewno
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: odpicowalbym auto żeby wyglądało jak prosto z fabryki i jakiś silnik mocny wsadził, do tego jakies przyjemne audio, a reszta na konto i życie z odsetek :3 no i porządnego kompa do tego, żeby wszystko śmiało przez lata, a do tego zbudować symulator jazdy z jakiegoś golfa i porządnej kierownicy, żebym nie wydał całej kasy na paliwo do prawdziwego :D
  • Odpowiedz