Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie ogarnia jakieś dziwne zażenowanie kiedy dziewczyny szukają atencji pokazując swoje zdjęcie na tym portalu, żeby obcy ludzie z internetu pisali im, że są ładne i dawali plusy? To uczucie się pogłębia kiedy jeszcze do tego pokazują spory dekolt.
  • Odpowiedz
@Wyobcowana_Maja: wincyj gładzi, wincyj kredki do brwi, wincyj kontrastu, wincyj blura, bliżej rence coby cycki lepiej wybrzuszało, wincyj napinania mięśni na twarzy i broń boże naturalnego uśmiechu - musi być sztuczny, pozowany, wincyj filtrów, brak logo retrica i linka do instagrama - serio?
Druga sprawa - jesteś od tygodnia na wykopie i dopiero teraz robisz #pokazmorde? Chyba sobie kpisz. 4, maks. 5 dni albo 20 akcji, później
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Wiesz, ale to oznacza tylko jedno. Jeśli ktoś szuka atencji w internetach, to dlatego że w życiu realnym nikt go nie zauważa :)
W sumie to lata mi to, niech ludzie robio co chco :D
  • Odpowiedz
Śmiechu z Was co nie miara, naprawdę ;) Nie ma zdjęcia - od razu Ci wyjeżdżają, że #falszywyrozowypasek i te de. Pokaż zdjęcie - "o nie, wstawiła zdjęcie, zmieszajmy ją z błotem" Przepraszam, że zawodzę Wasze oczekiwania, ale Wy zupełnie nie zawiedliście moich (co poniektórzy oczywiście, nie chcę od razu generalizować) A życie mieszało mnie już z błotem kilka razy, tu mnie to może co najwyżej połaskotać ;) (tak, wiem,
  • Odpowiedz
@NieUsune: Oceniać sobie kogoś po tym, co wpisze w opis. A to paradne :D
@Bammbi: Trudno, same to sprowokowały, to niech teraz piją naważone przez siebie piwo :P I nie, nie szukam atencji, ale zabronić im plusować tego też nie mogę, wybacz mi ;) Nie spodziewałam się, że tu jak ktoś wrzuci zdjęcie to aż taka afera się robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz