Wpis z mikrobloga

@Wyobcowana_Maja: Wrzucając tutaj zdjęcie musisz się niestety spodziewać gównoburzy. Jeszcze nie widziałem żadnego #pokazmorde gdzie ktoś by nie zaczął się #!$%@?ć :). Tak już tutaj po prostu jest. Nie przejmuj się cumpelo . Co prawda to typowe selfie i trudno ocenić ale wyglądasz na miłą i ładną dziewczynę :). Miłego dnia.
  • Odpowiedz
A życie mieszało mnie już z błotem kilka razy


@Wyobcowana_Maja: Twój chłopak, prawdziwa miłość, cię rzucił po tym jak nie chciałaś mu pożyczyć kredek na sprawdzianie z pszyry?

I tak w ogóle co miało znaczyć "To pora i na mnie ;)". Każdy ma w dupie to jak wyglądasz, nikt poza przegrywami z #chinskiebajki nawet o tobie nie słyszał. W #pokazmorde nie chodzi o to żeby "ujawniały" się zielonki po tygodniu bycia na
  • Odpowiedz
@Wyobcowana_Maja: "To pora i na mnie" po tygodniu przyszedł czas najwyższy...eeeh ile to już czasu minęło od kiedy wszyscy zaczęliśmy się zastanawiać "ile to jeszcze poniedziałków minie zanim @Wybolcowana_Maja wrzuci na Wypok swoją buzie" no i stało się! teraz mogę zrzucać węgiel do piwnicy w spokoju. heh długo kazałaś na siebie czekać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- czujecie to? To jest ten zapach! Zapach sprawiania przykrości i publicznego zlinczowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako wykopek czuję, że teraz mam energię na cały dzień!
  • Odpowiedz