Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę jak mnie #!$%@?ą janusze negocjacji z olx. Sprzedaję tableta za 250 zł, dzwoni do mnie gościu i mówi, że za 180 zł weźmie. Niechętnie, ale się zgodziłem. Potem dzwoni do mnie i pisze, że ma akurat 150 zł i że już może do mnie jechać. Odmawiam, więc mówi, że się zastanowi, a następnie informuje mnie, że już tego tableta nie chce. Na następny dzień dzwoni do mnie i mówi, że jednak weźmie za te 170 zł na które się umawialiśmy. Poirytowany mówię, że pamięć mnie nie zawodzi i umawialiśmy się na 180 zł, mówi więc, żebym do niego przyjechał (No już #!$%@? pędzę na jakieś zadupie xD). Na następny dzień, czyli dzisiaj pisze mi smsa, żebym podjechał na taki parking w centrum to on to ode mnie weźmie. Jako, że mieszkam w pobliżu zgodziłem się biorę tableta i jadę. Zajechałem na parking, nikogo nie ma więc dzwonie, a on do mnie, że już jedzie i ma te 150 zł. Naprawdę sądził, że tym żałosnym zagraniem wymusi na mnie sprzedaż tego tableta w tej cenie xD. #!$%@?łem się i powiedziałem, że umawialiśmy się na 180 zł, rozłączyłem się i pojechałem do domu. Teraz pisze do mnie, że pożyczył pieniądze i może do mnie podjechać, bo ma 160 zł. Napisałem mu, że jest #!$%@?ący i zachowuje się jak dziecko. Nic nie odpisał. Gdzie się takie #!$%@? rodzą....

#olx #tablica #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 53
@Wilier: @2015: dobrych kilka lat temu sprzedawałem swój pierwszy samochód, golf 3 1.4 powered by LPG. rocznik 92. Wtedy chodziły po 4k - 5k. Wystawiłem za 4500. Sam dałem wtedy za to auto 250€ rok wcześniej. Niemiec pod kościół jeździł sprzedawać kebaby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzwonią ludziska, młodzi, starsi i pewna grupa. Handlarze. Dzwoni i mówi mi, że on wie że u kebaba takie auta
@2015: Ja za, to na allegro miałem podobne sytuacje. Raz wymiana w sumie opłacalna, ale przecież, to portal z aukcjami, a nie targ... Oczywiście telefony, smsy, maile typu "biorę za tyle i za więcej nikt tego panu nie kupi".Ale najbardziej rozśmieszyło mnie pytanie: "Czy pański sprzęt jest kradziony?". Ta gdyby ktoś był złodziejem, to na pewno by się przyznał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ludzie nie do końca
Zajechałem na parking, nikogo nie ma więc dzwonie, a on do mnie, że już jedzie i ma te 150 zł.


@2015: W tym momencie mogłeś mu powiedzieć, że niech mu będzie, że czekasz na parkingu

@grzegorz88: @Rain_: @luke386: @2015: @zakowskijan72: a wiecie skąd takie Janusze się biorą między innymi? Ano stąd, że oni myślą, że ktoś na tym robi dobry biznes, więc mółgby coś spuścić z zarobku. Przykład z dzisiaj: kupiłem przedwczoraj tacie kamerę, bo na emeryturze ma zamiar dokumentować dorastanie wnuczki. Cena na ceneo ok 650zł. U Janusza na Allegro: 620 z przesyłką. Nowa. Nieodpakowana. Gwarancja do lutego 2017. Mówię sobie: