Wpis z mikrobloga

W liceum i na początku studiów miałam przyjaciółkę. Artystkę. Nawet mi na 18stkę obraz namalowała. Ładny był, zachód słońca. Przyjaciółka owa, pochodziła z biednej rodziny. Nigdy na nic nie miała pieniędzy. Zawsze od kogoś pożyczała. Kiedyś moja mama pożyczyła jej 350 zł na jakieś artystyczny wyjazd. Nigdy nie oddała, a moja mama o tym zapomniała.

W każdym razie, artystka była w liceum plastycznym, a jej marzeniem była akademia sztuk pięknych w Poznaniu. Dziewczyna nie była brzydka, ale brak hajsu odbijał się na jej ciuchach i fryzurze. Generalnie, zawsze była czysto i schludnie ubrana, ale wyglądała, jak szara mysz z jakiegoś kółka różańcowego.

Malowała sobie te swoje obrazy, robiła portfolio, a międzyczasie zaczęło się koło niej kręcić stado starych dziadów zainteresowanych usługami seksualnymi w zamian za pieniądze. Ona brzydziła się tymi dziadami, więc nigdy na to nie poszła.

Ostatecznie, dostała się na wymarzone studia w tym Poznaniu. Nasz kontakt się urwał, ale z rok temu znalazła mnie na pejsie. Pacze na jej zdjęcia i oczom nie wierzę – ma męża i małe dziecko. Dalej jest artystką, tak jak mąż zresztą. Byli sobie w Ameryce Południowej, wzięli ślub. Niedawno przyglądnęłam się temu typowi. Stary dziad. Na dodatek – rasowy artysta. Zaniedbany wygląd, zmary. Nie widziałam go wcześniej z bliska, bo zdjęcia były robione z daleka. Teraz zrobił se słitfocie. I co? Patrzę z boku na jego profilu – 55 lat. Mógłby być jej ojcem.

Gratuluję ci zatem, moja droga, takich doskonałych życiowych wyborów. Wyglądasz, jak córka swojego męża. Zawsze brzydziły cię takie staruchy. Ostatecznie, związałaś się z takim na dobre i na złe. Git.

  • 47
@nerwicaaa:
Skoro są takimi artystami to pewnie bratnie dusze. Może to pierwszy facet, który ją zrozumiał? Mają o czym rozmawiać i wspólne pasje? No i facet w tym wieku najprawdopodobniej zajebiście rucha (sorki za określenie). Którekolwiek z powyższych jest prawdziwe i tak nic Ci do tego. A jak masz żal o 350 cebulionów to jej powiedz - może też już zapomniała. EOT
@nerwicaaa: a co jeśli jest z nim mega szczęśliwa? czy nie lepiej jeśli kobieta ma faceta dobrego 2/10 z którym jest mega szczęśliwa niż 9/10 który ją ciągle zdradza i przez którego płacze po nocach?

Sądziłem, że problem polski to ludzie starej daty z sowiecką mentalnością, jak widać na młodych ludzi to też przechodzi.

Jak Cie męczy te 350 zł to jej to napisz, bo zaraz cie wykopki wystalkują i zrobią
@julianna_cebulanna: kurde myślałem, że odniosła duży sukces, oddała mamie te 350zł ze łzami w oczach i w podzięce za okazaną kiedyś dobroć wysłała Was na wycieczke dookoła świata. Czy coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopki już tak mają, że nie można mieć swojej negatywnej opinii, co do innych. Nie mam bólu dupy, ani żadnych innych części. Co więcej, mam git życie. Po prostu nie mogę zrozumieć, jak bardzo się zmieniło jej podejście. Ja bym się nigdy nie związała z kimś, od którego dzieli mnie tak wielka różnica wieku. Stać mnie na podróże, ale nie o to chodzi tutaj. Może faktycznie artyści to inna specyfika. Może jak