Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak zaplanować sobie trening, jeśli w tygodniu pracuję 4 dni od godziny 9 do 19 (nie ma mnie w domu 8-20), mam wolną zawsze sobotę i niedzielę + jeden dzień w środku tygodnia (zwykle środa). Chodzić na siłownię tylko w te wolne dni (środa + w weekend 2 dni pod rząd)? Czy szukać takiej siłowni, która będzie otwarta dłużej niż do 21 (tak jest otwarta ta, do której chodziłem wcześniej) i cisnąć po pracy?

Kolejne pytanie to czy samym robieniem FBW (z planem, który zrobił mi kiedyś trener z siłowni) będę w stanie zrzucić zbędne kilogramy (ostatnio na tym treningu w miesiąc zrzuciłem 5 kg), czy polecacie jakieś inne treningi?

Z góry dzięki za odpowiedzi! :) Wynagrodzę plusami i wdzięcznością :D

#silownia #mirkokoksy #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #trening #fbw #schudnijzkirkainem #odchudzanie
  • 13
@Kirkain: będziesz w stanie zrzucić zbędne kilogramy każdym siłowym treningiem, jeżeli się będziesz do niego przykładał i nie będziesz przekraczał dziennego zapotrzebowania kalorycznego, ale jako fan FBW polecam ten trening
@MG66:
U mnie ciężko z rannym wstawaniem ;) plus musiał bym znaleźć siłownię otwartą od 6 rano.

@alutka1979:
No to wiadomo, oczywiście i tak dużo ważniejsze są ćwiczenia. Jeśli się będzie jadło ciągle tyle samo, a dorzuci dużo ćwiczeń, to z bilansu oczywiste że powinno się schudnąć.

@rotero:
Właśnie mi też to FBW się bardzo podobało, zawsze się super czułem po każdym treningu, czułem że mogę góry przenosić :D
@Cisnieniowiec: a ja właśnie w FBW najbardziej polubiłem tę różnorodność i ćwiczenie wszystkich partii mięśni każdego dnia równomiernie :/ ale faktycznie Twój pomysł może być dobry, dzięki za radę, zastanowię się :)
tylko, że wiesz, ludzie różnie pojmują 'zdrowe odżywianie'. Niektórym trudno samemu ułożyć dietę i dlatego fajnie, że z pomocą przychodzą specjaliści, nawet on-line, bez wychodzenia z domu.