Wpis z mikrobloga

@franekfm: Deklarować to JKM lubi, tylko nie wszystko spełnia jak np. wycofanie się z polityki gdy dostanie mniej niż 3% w wyborach, za to inne głupie rzeczy chętnie robi jak np. uderzenie Boniego.
  • Odpowiedz
@franekfm: Nie wiem jak jest bo tam nie jestem, nie będę się wypowiadał na ten temat, może Ty kolego jesteś w temacie i się spotykacie i działasz od miesięcy, ja nie. Ja oceniam tylko to co widzę z mediów, blogów i wpisów poszczególnych polityków.
Korwin zawsze taki był, więc nie uważam że zmienił się. Na temat wiplera też można się wiele wypowiadać, Wilk póki nie zaczął się jad między nim,
  • Odpowiedz
@franekfm: Ty to tak oceniasz, nie mam z tymi ludźmi kontaktu bezpośredniego, nie jestem w sytuacjach w których oni są, nie ma mośliwości zweryfikowania mojej wiedzy na ten temat, ani twojej :)
  • Odpowiedz
@loduwa: zostaje Ci więc cierpliwie czekać na rozwój sytuacji, w końcu prawda zawsze wyjdzie na jaw oraz kłamstwo ma krótkie nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@franekfm: Dokładnie tak, i na tym się skupię, prezydentem i tak żaden z nich nie zostanie :) a po prezydenckich zobaczymy co poczną.

Na dzień dzisiejszy kibicuję wszystkim prawicowym kandydatom. Oby któryś wygrał. Brauna, Wilka i Kowalskiego niestety nawet w sondażach nie pokazują.
  • Odpowiedz