Wpis z mikrobloga

@franekfm: Jedni drugich warci...
A tak poza tym to zaczynasz dzielić ludzi na normalnych i nienormalnych.
Bardzo kibicowałem korwinowi, gdyb miał wilka i dziambora, nawet jak wipler przyszedł to miałem do niego dystans, ale stwierdziłem dobra. Natomiast fakty są do kity, bo zamiast działać razem to zrobili co zrobili.

Wilk dostał po dupie tylko za to że nie był znany, za to wiplera korwin zaczął promować za fakt rozpoznawalności w
  • Odpowiedz
Natomiast fakty są do kity, bo zamiast działać razem to zrobili co zrobili.


@loduwa: z Wiplerem nie da się działać razem !!! Musi być albo jego albo w ogóle !!!
sugeruję się dowiedzieć dokładnie o co chodzi bo inaczej to jest bredzenie o wspólnym działaniu. Cele Wiplera są KNP nie po drodze a Jonasz przeszedł ostatnio w tryb celebryty karierowicza.
  • Odpowiedz
@franekfm: Ja ostatnio oglądałem "Tak czy Nie" z Wilkiem, program dotyczył karania kierowców za wykroczenia drogowe, bardzo mnie zdziwiło, że Wilk poparł pomysł kar finansowych w zależności od zarobków, im ktoś więcej zarabia tym większy mandat płaci, tak jest np. w Finlandii i Szwecji.
  • Odpowiedz
@MirekWykopek: kara musi być odczuwalna, inaczej tworzy się poczucie bezkarności. Jako rozwiązanie pośrednie czemu nie choć właściwym rozwiązaniem byłoby wnoszenie spraw cywilny do sądu w momencie kiedy coś się realnie wydarzy i żądanie odszkodowania w stosownej wysokości – sąd biedakom i tak by nie zasądził horrendalnie wysokich kwot bo zadaniem sądów nie jest ludzi niszczyć ale karać.
  • Odpowiedz
@franekfm: No to załóżmy, że ktoś posiada mieszkanie w centrum Warszawy o wartości 500 tys. zł a ktoś inny nie posiada żadnych nieruchomości. Pierwszy jest pracownikiem fizycznym i zarabia 2000 zł na miesiąc a mieszkanie dostał w spadku po babci, drugi menadżerem w dużej firmie i zarabia 20000 zł na miesiąc i wynajmuje sobie mieszkanie. Popatrzysz tylko w księgi wieczyste i wyjdzie na to, że ten pierwszy jest bogatszy i
  • Odpowiedz
@MirekWykopek: za dużo pisania, po za tym to co powiedział Wilk niewiele ma wspólnego z programem KNP. Sądownictwo ma być całkowicie niezależną władzą od ustawodawczej i wykonawczej. Ot taka bajka, partie polityczne maja ch… mieć do powiedzenia w sprawach sądowych – w tym też prezydent jako człowiek z władzy wykonawczej.
Takie są postulaty Wilka.
  • Odpowiedz
Widzę, argumenty się nie zmieniły tylko nazwisko( ͡º ͜ʖ͡º)


@MirekWykopek: bo ja jestem człowiekiem idei a nie człowiekiem człowieka. Niestety KORWiN ch… ma wspólnego z programem KNP.
  • Odpowiedz