Wpis z mikrobloga

  • 1
@r5678: wspolczesne czasy i podwieszany sufit??? Raczej to jest juz kicz,czasami z gustem zrobiony moze byc. W miare nowym pomyslem sa napinane sufity chociaz tez oczywiacie z wyczuciem. Podwieszane ze zmienna kolorystyka led to jest mega wiocha!!!
  • Odpowiedz
@ttinyowski @marekdgr @Digital_Boy: Ładnie. Wielka beka z piszących i plusujących, że lata dziewięćdziesiąte. Za 10 lat będziesz mówić, że niemodne na to, co masz teraz? No tak, Seba nie obchodzi mnie czy ładnie czy brzydko, ma być modnie, rozumiesz, lata dwatysiącepiętnaste, nie to co sąsiadka Grażynka.
  • Odpowiedz
  • 0
@zawi84: led jest bialy czy jak to sie tam fachowo nazywa. Nie ma zmiennej kolorystyki . Nastepnym razem poprosze cie o pomoc z napinanym jak bede mial chec sobie jebnac .
:)
  • Odpowiedz
@Digital_Boy: i bardzo dobrze :) bo wiesz, to może się podobać lub nie ale ważne żebyś Ty był zadowolony (no i różowa). A nasze #!$%@? traktuje z przymrużeniem oka. Ważne ze robiles to sam, a większość z nas tutaj obecnych ma dwie lewe ręce i mama robi nam pranie i kanapki do szkoły. Wiec cieszę się z roboty i rob co chcesz :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sandman: tak tez czynie z tych heheszkow waszych z tym tylko ze oglaszam jak by ktos sie nudzil a chcial swoje dwie lewe ręce do czegoś przyłożyć to mi w pomocy kazda para rak sie przyda a moze i kanapki sie znajda jakies :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Doleginho:
Tak jakos na zdjęciu wyszlo nie wiem czemu generalnie jest prosto i czegos takiego nie ma ;0 .
Właśnie sie zastanawiam czemu tak jest na zdjeciu bo raczej takiej kiszki to bym nie zrobil :)
  • Odpowiedz
@Digital_Boy: właśnie dlatego, że robiłeś sam, bez fachowców, doradców i miliona hajsów dałam plusa. Kolory może nie w moim guście, ale byłabym dumna z mojego faceta gdyby sam zrobił mi remont pokoju :)
  • Odpowiedz