Wpis z mikrobloga

@pawlak: Przed chwilą mi wszystko skasowało (), więc napiszę w skrócie:
1. Sporo wege nie dopuszcza innego zdania i ma w głębokim poważaniu argumenty innych (tak, wiem, wiele "mięsożerców" zachowuje się dokładnie tak samo, ale z "mięsożercami" łatwiej jest mi przeprowadzić ogarniętą rozmowę na ten temat i nie, nie wygląda ona w stylu "hehe niech jedzo sobie tę trawę hehe")
2. Złota zasada: chcesz być tolerowany
  • Odpowiedz
Sporo wege nie dopuszcza innego zdania i ma w głębokim poważaniu argumenty innych


@OPZK: jakieś przykłady, np. z Wykopu ;)? Co konkretnie skłania cię do stawiania takich tez? Równie dobrze mógłbym napisać "sporo mięsożerców się nie kąpie".

Mając neutralne nastawienie do ogółu wege, śmieszą mnie wyjazdy w stylu
  • Odpowiedz
  • 3
@Flypho: W PL trudno znaleźć. W UK czy nawet Austrii są wegeburgery w MC bo jest popyt. W Indiach samo wege i kurczak. W PL też się prędzej czy później pojawią.
  • Odpowiedz
@OPZK: zresztą nie wiem, nawet jeśli ten komentarz jest zbyt nacechowany emocjami albo autorka za bardzo się użala (nie wydaje mi się), to symptomatyczne, że ktoś od razu poleciał z tym na Wykop niczym nadpobudliwe dziecko i otrzymał zainteresowanie na poziomie 150 plusów.
  • Odpowiedz
@Szewa1990: Jeste wege od ponad 10ciu lat i uważam, że takie oszołomy psują wszystkim normalnym ludziom niejedzącym mięsa reputacje (,) Aczklwiek Mak ma beznadziejny wybór jak ktoś nie wpierdziela wołowin i innych.
  • Odpowiedz
to jest możliwe chyba tylko na Wykopie, że ludzie piszą "kto w ogóle ma szacunek do wegetarian", "dzisiaj wege jutro homo" itd., a pod spodem ktoś narzeka, jak to wegetarianie wszystkich obrażają ;)
  • Odpowiedz