Wpis z mikrobloga

@pawlak: No właśnie nie ma. To jest subtelna krytyka sugerująca, że burger bez mięsa jest tak słaby, że aż śmieszny. Co uraziło wegankę. Poczuła się nieszanowana, urażona i co tam jeszcze- pewnie brak tolerancji. Widzisz hipokryzję?
  • Odpowiedz
@plushy: chyba chodzi o to, żeby pokazać, że wegetarianie coś "udają", są "hipokrytami", więc cała reszta jest już zwolniona z jakiejkolwiek odpowiedzialności i może robić najbardziej podłe gówno.
  • Odpowiedz
@Greed: Jest różnica między złe a głupie. Wege zwykle argumentują że jedzenie mięsa jest nieetyczne, szkodzi środowisku lub jest niezdrowe. Trudno by się nie oburzali jeśli dla kogoś jedynym argumentem w obronie mięsa jest to że nie jedzenie jego jest głupie. Oczywiście czasem pojawiają się argumenty że nie jedzenie mięsa jest niezdrowe ale dawno dowiedzono że odpowiedzialna dieta wegańska jest trochę wymagająca ale zdrowa.
  • Odpowiedz
@plushy:

Wege zwykle argumentują że jedzenie mięsa jest nieetyczne

To tylko ich punkt widzenia. Etyka, którą sami wymyślili. A o ideologii wegan można mówić, że jest głupia tak samo jak o wyznawaniu Latającego Potwora Spaghetti. Niby niegrzeczne ale ma w sobie tyle samo prawdy.
  • Odpowiedz
No właśnie nie ma.


@Greed: to czemu o tym napisałeś? ;)

To jest subtelna krytyka sugerująca, że burger bez mięsa jest tak słaby, że aż
  • Odpowiedz
"Ale z was #!$%@? i pedały, niejedzenie mięsa rzuciło wam się na mózg"


@pawlak: Ja o tym napisałem? To ty wyjąłeś jakieś słowa nie wiadomo skąd a jakaś dziewka poczuła się oburzona obrazą jej uczuć przez żart w postaci hamburgera bez mięsa.

Swoją drogą szkoda, że piszesz, że coś jest słabe, nie mając o tym zielonego pojęcia.

A tu pokazałeś jak bardzo miała rację osoba powyżej krytykująca wegan za brak
  • Odpowiedz
To tylko ich punkt widzenia. Etyka, którą sami wymyślili. A o ideologii wegan można mówić, że jest głupia tak samo jak o wyznawaniu Latającego Potwora Spaghetti. Niby niegrzeczne ale ma w sobie tyle samo prawdy.


@Greed: mam dziwne przeczucie, że nie potrafisz tego uzasadnić ;) (skoro poświęciłeś cztery zdania na napisanie, że coś jest głupie, bez jednego argumentu)
  • Odpowiedz
McDonald nie zarabia na weganach więc może mieć ich w dupie


@Greed: niestety, ale McDonalds oferuje roślinne posiłki w wielu krajach, a pod tym postem napisali, że rozważali to również w Polsce (i że rozważą ponownie).

Sory, ale piszesz głupoty z mnóstwem błędów interpunkcyjnych i nie chce mi się już tego czytać i odpowiadać (a poza tym odnosisz się tylko do tych fragmentów mojego posta, do których jest ci wygodnie,
  • Odpowiedz
@pawlak: Nie robię tak.

McDonalds oferuje roślinne posiłki w wielu krajach.

No i co z tego? Ja też często jem posiłki roślinne. A weganie których znam nigdy by nie przekroczyli progu McDonaldsa. Czy uważasz, że weganie stanowią jakiś istotny procent klienteli McDonalds?
Ja bym rzekł, że raczej ty odnosisz się tylko do tych fragmentów, do których jest ci
  • Odpowiedz
@dzbanek_z_uchem: no właśnie, też się zastanawiam, czemu ludzie na Wykopie wrzucają zdjęcia kiełbasy pod tag #wegetarianizm, ciągle o tym mówią (np. gdy tylko ktoś wrzuci zdjęcie dania bez mięsa) i są tak nietolerancyjni w stosunku do osób o innych preferencjach żywieniowych.
  • Odpowiedz
@plushy: puenta jest taka, że argument o niejedzieniu mięsa, bo się zabija zwierzęta jest z dupy wzięty. Nie ma w tym logiki, bo tak działa natura od stworzenia pierwszego życia na ziemi i tak będzie zawsze. Nie mam nic do ludzi, którzy po prostu lubią i wolą dietę oparta na roślinach, ale już nie jedzenie mięsa w imię idei jest moim zdaniem debilne.
  • Odpowiedz