Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co zmieniają samochód na combi, bo rodzi się dziecko.
OOOoo #!$%@? zmieniłem teraz na combi bo dziecko, wyjazdy kórwa Panie wózek jest gdzie wsadzić i wogóle winksze wincyj miejsca. Fotelik je gdzie zainstalować zabawki i wogóle very big i fast.
Przychodzi #!$%@? co do czego to dziecka przez 2 lata nie widać w samochodzi bo nie bo teraz bobvitem #!$%@? a ocelota prać to 500 cebulionów.
To po co zmieniałeś cebulaku>
A bo dziecko i wincyj miejsca
#!$%@?
#truestory
  • 74
@lichwiarz: Mirko w 2015 już kulturalnie nie potrafi wytłumaczyć, że autor wpisu jednak ma błędny obraz rzeczywistości i zaczynają przeklinać i pokazywać swoje ograniczenie umysłowe. Wy wszyscy, którzy obrażacie i dołujecie lichwiarza, wyciągnijcie to co najlepsze z waszych cech osobowości i pokażcie w sposób cywilizowany, że zakup kombi to dobra lokata dla świeżych rodziców. #nocnazmiana to chyba ostatni bastion życzliwości :<
@owwsc: Tak, ale tylko amerykańskie. Europejskie w większości wyglądają, jakby miały jakiegoś garba z tyłu, natomiast amerykańskie trochę przypominają karawany, co podkreśla ich praktyczną zaletę, jaką jest pakowność. Jedynym wyjątkiem jest Ford Mondeo I i II generacji - chyba jedyne prawilne kombi, jakie widuje się na polskich drogach, Passat B5 czy Vectra B też wyglądają w miarę nieźle, ale to jednak jeszcze nie to. Osobiście podoba mi się np. Ford Taurus
k.....1 - @owwsc: Tak, ale tylko amerykańskie. Europejskie w większości wyglądają, ja...

źródło: comment_lYllM0iYnvM1JPYvlJMeEFQqPZz3y6w4.jpg

Pobierz
@lichwiarz: Gorzej jak już na starcie masz kombi. Wtedy musisz zmieniać na jakieś ogromne terenówki, albo wręcz mikrobusa. Mam wrażenie że to jakiś odprysk syndromu wicia gniazda.

Mam takiego ziomka który jadąc na weekend pod namiot zabiera przyczepkę bo mu się graty nie mieszczą.
@lichwiarz: Ja osobiście nie wiem, czy zwykły sedan nie starczy na wózek. No chyba, że chcesz przewozić ziemioki to ok.


@silent66: nie ma chyba bardziej gównianego nadwozia niż sedan, jeśli chodzi o wygodę (a nie wygląd):
- mimo że bagażnik wielki, to nic większego do niego nie wciśniesz bo mały otwór
- coś dłuższego? Najwyżej narty jeśli akurat jest możliwość otwarcia tunelu w podłokietniku tylnej kanapy
- brak tylnej wycieraczki
Jedynym wyjątkiem jest Ford Mondeo I i II generacji - chyba jedyne prawilne kombi, jakie widuje się na polskich drogach, Passat B5 czy Vectra B też wyglądają w miarę nieźle, ale to jednak jeszcze nie to.


@kw401: Citroen C5 poprzedniej generacji w wersji kombi to chyba małego hatchbacka w bagażniku zmieści :)