Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co zmieniają samochód na combi, bo rodzi się dziecko.
OOOoo #!$%@? zmieniłem teraz na combi bo dziecko, wyjazdy kórwa Panie wózek jest gdzie wsadzić i wogóle winksze wincyj miejsca. Fotelik je gdzie zainstalować zabawki i wogóle very big i fast.
Przychodzi #!$%@? co do czego to dziecka przez 2 lata nie widać w samochodzi bo nie bo teraz bobvitem #!$%@? a ocelota prać to 500 cebulionów.
To po co zmieniałeś cebulaku>
A bo dziecko i wincyj miejsca
#!$%@?
#truestory
  • 74
@lichwiarz: Mamy skodę combi i tiguana. W skodę ładuję dzieciarnię wózki, zakupy i końca nie widać. Mam wrażenie, że i fortepian i ze dwa słonie jeszcze by weszły. A tiguan... wrzucam torebkę, kilo ziemniaków i koniec bagażnika :) Kocham swoje combi.
@Hrvat: które kombi prezentuje się lepiej od sedana? XDDDDDDDDD #!$%@?łeś i to srogo
@Zydomasoneria: hothatchami są określane sportowe wersje hatchbacka, typu golf gti, r32, type r. nie rozni sie niczym oprocz lekko innej stylizacji zderzaków;) takze troche zle to napisales
@graf_zero: ja mam kombi i planuje drugie kombi bo czesto woze ze soba psy. Latwiej im wskoczyc do bagaznika w kombi gdzie zmieszcze tez klatke (materialowa) Nie beda mi syfic w aucie i tez psom wygodniej. Suv troche za wysoki, czesci drozsze, buja na zakretach. Czasami jezdzilem szefa ml350 i gdyby nie to bujanie to super auto. Wysoki bagaznik tez spoko jak masz wyjac zakupy ale pies juz bedzie skaczac drapal