Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co zmieniają samochód na combi, bo rodzi się dziecko.
OOOoo #!$%@? zmieniłem teraz na combi bo dziecko, wyjazdy kórwa Panie wózek jest gdzie wsadzić i wogóle winksze wincyj miejsca. Fotelik je gdzie zainstalować zabawki i wogóle very big i fast.
Przychodzi #!$%@? co do czego to dziecka przez 2 lata nie widać w samochodzi bo nie bo teraz bobvitem #!$%@? a ocelota prać to 500 cebulionów.
To po co zmieniałeś cebulaku>
A bo dziecko i wincyj miejsca
#!$%@?
#truestory
  • 74
  • Odpowiedz
@lichwiarz: Czasem większe auto jest wygodniejsze. Znajomy kupił Kangura tylko z tego powodu aby jego różowy pasek chowała bez problemu wózek na dwójkę dzieci bez jego wcześniejszego składania. W dodatku przesuwne boczne drzwi są bardzo wygodne na wąskich parkingach na osiedlu :D
  • Odpowiedz
@lichwiarz: Kombi?
Kombi jest dla ludzi biednych i praktycznych.

Albowiem bogaci jak się gówniaka dorobią to SUVa kupić muszą, żeby swój największy skarb bezpiecznie wozić. Bo każde inne auto niebezpieczne.
A jak dzieci dwójka to auto musi być 7 osobowe koniecznie.

A aspirujący? Ci kupią crossovera udając że to suv, mimo ciaśniejszy od porządnego sedana.
  • Odpowiedz
@Hrvat: Ja też jestem zwolennikiem kombi jako auta praktycznego.
Ale wyjrzyj na ulicę, sprawdź sprzedaż. Suvy wygrywają z kombi, a jak dodasz jeszcze crosovery to już zupełnie masakra będzie.

A bmw, audi czy insignia kombi TO NIE SĄ auta które ludzie kupują bo się dziecka dorobili. To, przynajmniej w Polsce, auta którymi jeżdżą ludzie służbowo. Bo są ładowne i DUŻO szybsze niż suvy.
  • Odpowiedz
@lichwiarz: Jak byłem dzieciakiem to mieściliśmy się do polówki pierwszej generacji. Wtedy raczej wózków się nei woziło, ale jakiś wczasy czy wypady - w małego hatchbacka dało się upakować toboły dla mnie i rodziców.

@owwsc: w moim sercu tylko coupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lichwiarz: a ja kupiłem kombi jak mi się córka urodziła, wrzucałem wózek, przewijak, nocnik i milion innych pierdół pod sam dach i jeździłem do teściów 700 km i #!$%@? ci do tego.
  • Odpowiedz
@lichwiarz: Też zastanawiam się po co sobie kombi kupiłem. Dużo zabawniej podróżowało się starą fieściorą: bagażnik pełny, tył wykorzystany do granic możliwości, wózek na miejscu pasażera...
Kogo Ty obserwujesz?
  • Odpowiedz