Wpis z mikrobloga

Jakim to niebotycznym wieśniakiem trzeba być by mieć ustawione granie na czekanie.
Dorośli ludzie, dzwonie do klienta i słyszę w słuchawce "ty jesteś ruda da, napewno ruda da" albo "ambrela ela ela ela e e e". Nagraj se baranie "jestem wieśniakiem traktuj mnie jak debila" absolutnie na jedno i to samo wyjdzie.
#boldupy #oswiadczenie #nobodykiers
  • 55
  • Odpowiedz
poszlam prosto do salonu ich #!$%@?


@Nokja: o jejku. I co sie stalo? Przestraszyli sie? :)

@nint: trzeba być podludziem żeby oceniać kogoś po graniu na czekanie. Jak Ci się nie podoba to nie dzwoń, a jeszcze lepiej powiedz komuś wprost jak takaś cwana :). To że ktoś dorosły ma coś takiego ustawionego świadczy jedynie o dystansie, którego najwidoczniej Ci brakuje :).
  • Odpowiedz
@nint: Absolutnym hitem u mnie w firmie jest jeden z podwykonawców, u którego w słuchawce po zadzwonieniu odzywa się:


Robi niezłą robotę, ale ten kawałek zawsze przed rozmową przypomina jakie ma do niej podejście :D
  • Odpowiedz
@nint:
zdajesz sobie sprawę z tego że 90% osób nawet nie wie że ma to ustawione, bo sieć im zrobiła niespodziankę i dopóki ktoś im tego nie uświadomi to będzie grało?
  • Odpowiedz
@nint: ok, co do badabejs, rudej i bede bral cie w aucie nie mam watpliwosci.

Natomiast u mnie w towarzystwie z tytulu preferencji i uprzyjemnienia sobie czekania leca roznego gatunku utwory jazzowe i bluesowe. JA osobiscie jestem fanem muzyki filmowej i odpowiednio dobieram swoje utwory zmieniajac je co miesiac.
Czy dla Ciebie to tez karygodne, czy czepiasz sie konkretnego "typu" grania w sluchawce - nie wiem czy plusowac :P
  • Odpowiedz
@nint: hah, z moją byłą toczyłem długi spór o to żeby to gówno wyłączyła. bardzo podludzie. wręcz upośledzenie umysłowe. przechodziłem do play parę miesięcy temu to pierwsze po włożeniu karty było wyłączenie grania na czekanie i poczty głosowej
  • Odpowiedz
@nint
Wykonuję dziesiątki telefonów dziennie i mam w poważaniu czy coś gra czy nie gra. Owszem, czasem bywa śmiesznie, czasem pomyślę sobie "co to, #!$%@? jest?" ale w gruncie rzeczy nie dbam o to.
  • Odpowiedz
@nint: Jak miałem kiedyś numer w Heyah, to automatycznie ustawiali mi na granie na czekanie jakąś muzykę klasyczną (coś smyczkowego), może nie było to disco, ale i tak było mi troszkę wstyd przed ludźmi...
  • Odpowiedz