Wpis z mikrobloga

@ediz4: @czandler_bing: no gurwa top keks xDDDDD

Jaka beka z trzeba rozmawiac xDDDDD A co miała niby odpowiedz na ulicy temu dziadkowi, który nie ma najmniejszego pojęcia jak działa polityka?

Niewyobrażalna beka to jest z głupot Korwina i jego urojeń o globalnym ociepleniu, stosunkach damsko-męskich, hitlerze, niepełnosprawnych, pedofilii, islamie itd.

Ogórek w wywiadzie w TVP wypadała 1000 razy niż Korwin w swoim najlepszym wystąpieniu.
@chapeaunoir:

Najlepszy popis dala uciekajac przed dziennikarzami, bo jeszcze sie nie zdążyła nauczyč na pamięć, co Miller kazał jej mówić.

Ta kobieta nie ma żadnych poglądów ...

Jakby startowała na miss Polski to bym zagłosował, ale nie na prezydenta. Bez przesady.
@Ioannes:

-rozsądny program centrolewicowy
-jej program jest niezależny od partii SLD
-nie jest fanatykiem jak Korwin, Kukiz czy nawet katolik Duda
-reprezentatywny wygląd, jedno jej zdjęcie wypromowało nasz kraj lepiej niż wszystko co robił Komorowski przez całą kadencje

Nie wiem czego chcesz więcej ale nie ma nikogo lepszego wśród obecnych kandydatów.
@ediz4: o tobie świadczą debilne ograniczone posty. Oceniasz ogórek ze względu na jedną krótką odpowiedz na ulicy. Możesz mi powiedzieć co osobiście odpowiedziałbyś temu staremu dziadowi? Śmiało...

Potem nie płaczcie, że media robią z Korwina oszołoma pokazując cytaty o niepełnosprawnych, hitlerze itd. Hipokryzja w najlepszym wydaniu, ale to typowe wśród Korwinistycznych miernot z klapakami na oczach.

@Ioannes:

Co do pozostałych kandydatów to:

Komorowski - muł, wsiowy głupiec.
Duda - pionek
@chapeaunoir: A co to ma za znaczenia co ja bym odpowiedział ? Nie kandyduje na prezydenta. Pokazało to jednak pięknie jej przygotowanie do pełnienia takiego urzędu.
A czemu Ty oceniasz Kukiza jedynie pod względem jednego postulatu - ma ich więcej
@ediz4: każdy poległby na tym retorycznym pytaniu. Nie ma na nie proste odpowiedzi i nie da się na nie odpowiedzieć z biegu na ulicy jakiemuś prostemu dziadkowi. Widzę, że trudno wam to zrozumieć.

Nie masz odpowiedzi to po prostu skończ powtarzać ten cytat jak mantrę. Pokazujecie tylko swoja hipokryzje.

A czemu Ty oceniasz Kukiza jedynie pod względem jednego postulatu - ma ich więcej


Bo niestety nic innego nie słyszałem z jego
@chapeaunoir: Hahaha. No tak prawdziwy polityk odpowiada wymijająco na trudne pytania. Komorowski to musi być twój idol jak gada jak płyta o zgodzie i bezpieczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja nie słyszałem z ust Ogórek niczego godnego zapamiętania oprócz sloganów i tego typu wypowiedzi. A gdzie reszta kandydatów co złożyła 100k podpisów ?