Wpis z mikrobloga

@CzerwonaPapryka1: A ja lubię naturalne dziewczyny, do dziś myślałem że tak czerwona szminka jak dupa pawiana, to syndrom starych bab bo one zazwyczaj tak się malują. Wystarczyło lekko brwi podkreślić kredką, nie nakładać tapety (różnica między szyją a twarzą w #!$%@? duża - 15 odcieni), no i te usta. Zbyt mocna czerwień. Może jesteś ładna, ale nie w takim wydaniu.
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia, miło mi, że te kilka osób potrafiło i chciało napisać je w takim ważniejszym dniu niż wszystkie inne w roku :) Wyrażanie własnego zdania, heheszki, ironiczne komentarze, wyzwiska, ocenianie wyglądu - wasza sprawa, interpretacja dowolna, jednak cieszę się, że było kilka osób które po prostu dały plusa (lub nie) i zostawiły kilka zdań życzeń :)
  • Odpowiedz
@Laelette: Co tu nienaturalnego? Usta? Nie używam czerwonej szminki codziennie. Rzęsy? Takie mam naturalnie, jedynie maluję je tuszem. Skóra? Chyba lepiej wiem ile nakładam kosmetyków. Bez makijażu wyglądam równie staro. Niemniej jednak dziękuję za życzenia, choć wydaje mi się, że nie widziałaś nigdy osoby pomalowanej nienaturalnie.
  • Odpowiedz
@pizza_z_pieczarkami: "Lochy" to mów o koleżankach, a nie o osobach których nie znasz, zielonko.
@Laelette: Spoko, nie muszę się tłumaczyć, że nie używam szminki codziennie, bo i tak znajdą się tacy, którzy mnie nie znają a będą wiedzieć lepiej :) Nie wiem czemu odbierasz moją wypowiedź jako atak, wytłumaczyłam Ci wszystko krok po kroku zamiast ułatwić sobie zadanie i rzucić jakąś głupią odzywkę.
@bbackbone: Moją ambicją
  • Odpowiedz