Wpis z mikrobloga

@CzerwonaPapryka1: ale one nie są idiotyczne, jestem od ciebie o wiele starsza, a wyglądam przy tobie jak dziecko, w tym nie ma nic idiotycznego, nie ma w twojej twarzy żadnej naturalności, młodości, świeżości. Od kopa daje ci 35+. A wiem co mówię bo zajmuję sie malowaniem ludzi :>
A tłuszcz odpływający do tyłu w pozycji leżącej jest czymś normalnym, i ludzie robią sobie tak zdjęcia żeby wypaść korzystniej
  • Odpowiedz
@migdall: Chodziło mi o te komentarze z leżeniem i tłuszczem :) Takie miałam zdjęcie, więc takie dodałam. Zawsze wyglądałam starzej w stosunku do swoich lat. Tego już nie zmienię.

@magiczny_orangutan: Zrobiłam urodzinowe #pokazmorde bo sama często jestem ciekawa jak wyglądają inne wykopki. Stwierdziłam, że ze dwie-trzy osoby rzucą jakieś życzenia, reszta oleje, a że zrobił się z tego jeden wielki festiwal jechania i wyzywania to już
  • Odpowiedz
To mi tylko pokazuje ile zakompleksionych osób tu siedzi, sami twarzy się boją pokazać (bo zaraz zaczną ludzie oceniać) ale komuś dowalić to aż miło :)


@CzerwonaPapryka1: A nie wpadłaś na to, że po prostu większość osób koło dupy to lata? Niejednokrotnie pisałam o tym, że znalezienie kogokolwiek na fb (czy na innych portalach) jest kwestią tylko samozaparcia i czasu, a przecież wielu wykopków lokalnie się zna i kwestia pokazywania
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: I rozumiem, że Tobie też to koło dupy lata? Tak bardzo Ci to lata, że pofatygowałaś się tu specjalnie, żeby przeczytać co napisałam X komentarzy wyżej i odpisać potokiem słów. Wpis już nie jest w gorących, jednak musiałaś po prostu wyrazić jeszcze ostatni raz swoje zdanie :)
Jeśli tag #pokazmorde lub w ogóle moja osoba to coś, z czym się nie zgadzasz, to zapraszam na czarną listę.
  • Odpowiedz