Wpis z mikrobloga

  • 2
@CzerwonaPapryka1: Uf, to dobrze. :) Od "święta" można się szarpnąć na taki makijaż. Na codzień niezbyt, ale co kto lubi. Wykopki wyczulone, za bardzo przeżywają, ale różni są ludzie. Pozdrawiam. :D
  • Odpowiedz
@czerwonapapryka1 Powiem Tobie, że niedługo mi 21 wiosen stuknie i nadal nie rozumiem po co ten jad? Szczególnie w stronę ślicznie uśmiechniętej dziewczyny celebrujacej swoje urodziny. Nie wiem, może zdaniem mirków w urodziny powinnaś siedzieć nieumalowana w łóżku z laptopem w----------c czipsy i batony (jak ja i 80% pozostałych nołlajfów bez przyjaciół w realu). Życzę Tobie wszystkiego najlepszego i oby ten rok był lepszy niż poprzedni :)
Aha mirki wyluzujcie, nie
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Dziękuję za życzenia, naprawdę doceniam Twój komentarz, jeden z niewielu normalnych, pośród tej całej lawiny jadu :)
I tu faktycznie trzeba uważać co i jak się pisze. Rodzina się do mnie przyznaje, facetowi się podobam, reszta opinii mało mnie obchodzi jakoś :D
Dzięki jeszcze raz za głos rozsądku :D
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: skad wiesz, ze facetowi sie wlasciwie podobasz? jestes mloda, masz pewnie lekkie kompleksy do wygrywania, nie jestes kompletnie 2/10, wiec korzysta, poki nie znajdzie lepszej. ale nie sugeruj sie jakos specjalnie faktem, ze jestes jego tymczasowym przystankiem.
  • Odpowiedz
@voswetchAi: Kocham Mirko, kocham Wykop.
Jedno zdjęcie mojej twarzy, oczy, rzęsy, usta, trochę włosów.
Ale mimo to można z tego wyczytać, że:
-mam tapetę
-codziennie maluję się mocno
-szminka mi
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: 5/10.
Patrzac tak z osobna na np. oczy,usta wydaje sie, ze nie ma sie doczego przyczepic, ale calosciowo pierwsze co przychodzi na mysl to sztucznosc.Sztuczny usmiech, agresywna tapeta(wiem, ze moze nie jest jej duzo tak jak tu piszesz, ale jest bardzo rzucajaca sie w oczy).
Wyglądasz na wredne p--o ze sokiem.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz