Wpis z mikrobloga

@herejon: @bazingaxl: poproszę wskazówki na serio, pośmieszkować możemy później ;)

@controll: to już słyszałem i w sumie oczywiste raczej, że nie ma sensu ubarwiać swoich zdolności.

@kapelusz: Dobry pomysł. Na CV załączyłem informacje o najciekawszych wraz z linkiem do źródłem projektów, ale gdyby padło jakieś pytanie to chyba warto coś więcej opowiedzieć o tym jeszcze.

Jak by ktoś miał jeszcze ciekawe porady to śmiało, jakieś pytania na które
@bazingaxl: no ale ja nie pytam o wynagrodzenie, bo to już z góry wiem jakie jest i mi takowe odpowiada na stażu. Chodzi mi bardziej o wskazówki na co mógłbym zwrócić uwagę, co przemyśleć, co przypomnieć, jak się przygotować, ubiór, coś ze sobą wziąć itp - to moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna.
@aklopis: yy czytelność? :p gwiazdkę osobno łatwo pominąć, a gwiazdka przy typie i od razu widać że to wskaźnik.

No i da się niezły shit na wskaźnikach zrobić typu stały wskaźnik do stałego wskaźnika na zwykły wskaźnik itd. więc dobra konwencja sporo daje ;p
@aklopis: no niby tak, to z tą gwiazdką to się serio czepiałem, tak samo jak klamry w tej samej linii czy kolejnej - każdy ma swój styl (choć w C++ z tego co widzę popularna jest ta sama linia, tak w Javie/C# większość to nowa linia).

Pożyjemy zobaczymy, może się uda akurat dostać ;)