Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zasad tego świata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego wystarczy Wam #niebieskiepaski umiejętnie maźnięta kreska na oku, powykręcane włosy i wychudzona sylwetka zbliżona bardziej do postury małej dziewczynki, niżeli kobiety, aby uznać #rozowypasek za atrakcyjny?

A potem zdziwienie po imprezie- co to za brzydkie, wysmarowane na twarzy tuszem dziecko, robi w moim łóżku?!

#pytanie #gorzkiezale
  • 117
@tullsta: @Slashowa: @Misiuuszatek: @PiewcaPozogi: O co Wam chodzi?! :D Zadałam pytanie, a tu już język nienawiści z każdej strony. Po raz kolejny można się przekonać, że Mirki i Mirkówny to tylko czekają na sytuacje, gdzie będą mogli komuś zarzucić brzydotę czy głupotę.

Chodzi mi o to, że dziewoje obecnych czasów, opierają swoją osobowość na magicznych trikach makijażu i drogich ciuchach, a nijak się przekłada to, na ich rzeczywistą
@PiewcaPozogi: Po co Tu wszyscy bawią się w psychologów? Nikomu nie zarzucam głupoty, czy brzydoty, więc po co kierować je pod moim adresem. Dziwię się tylko temu, dlaczego wymalowane, chude panny, są wyżej cenione od kobiet wysportowanych o twarzy ładnej, naturalnej, lecz nie perfekcyjnej, jak jest teraz preferowane.
@StayAlive: Tak też jest i dla mnie jako kobiety jest to tragedia, bo osobiście na to wszystko co teraz mam, choć jestem na początku życiowej drogi 22 lvl sama ciężko pracowałam i jedynie co zawdzięczam osobom pośrednim to dobre rady i wsparcie. Tylko, że statystycznie na sto kobiet w 3/5 jestem feministką na utrzymaniu bogatego męża. ( ͡° ʖ̯ ͡°)