Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zasad tego świata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego wystarczy Wam #niebieskiepaski umiejętnie maźnięta kreska na oku, powykręcane włosy i wychudzona sylwetka zbliżona bardziej do postury małej dziewczynki, niżeli kobiety, aby uznać #rozowypasek za atrakcyjny?

A potem zdziwienie po imprezie- co to za brzydkie, wysmarowane na twarzy tuszem dziecko, robi w moim łóżku?!

#pytanie #gorzkiezale
  • 117
@frika: I tak z tego wszystkiego Mirki zapamiętają pytanie o to, czy jestem gruba. A dupa, znów jest przedstawiony poziom elity internetu. Bezpodstawny pojazd w kierunku drugiego człowieka, jest tym co Mirki lubią najbardziej. Poza wyjątkami, by nikogo nie urazić.
@ossj: Nie uważam, żeby to był zły temat. Jedynie co zrobiłam źle, to wpis, bo zbyt słabo sprecyzowałam ogólny problem. Dyskusja wyszła całkiem ciekawa, ale dopiero jak już nikt nie miał podstaw ani chęci, by pisać mi jakieś kompletne pierdoły na temat mojego "prawdopodobnego" wyglądu. @Slashowa zebrała co mogła, niech pławi się w swoich bezsensownych plusach. Ja chciałam tylko co nieco poczytać co tam sobie inni myślą w tej kwestii i
@innigri: makijaż w ogromnej większości przypadków nie jest w stanie zrobić z brzydkiej kobiety piękności, jeżeli ktoś ma brzydkie nieregularne rysy twarzy to mazidła tego nie zmienią. Można postarać się wycieniowac to i owo robiąc efelt 3d xD ale to będzie wyglądało w miarę ok tylko na zdjęciach.
@marektomek123: Jesteś pewien, że to właśnie ten artykuł chciałeś mi przedstawić? Bo przeczytałam całość i nijak mi się wiąże to z włosami, oświeć mnie ekspercie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xhxhx: Zmywanie to moja pasja. () Dzięki za pogaduchę, fajnie było poznać Twoje argumenty i mówiąc najprościej- spojrzeć z tej perspektywy, jakiej nie do końca uwzględniałam.
@Bunch: Skoro tak
@innigri: No mówię Ci. Nie chce mi się za każdym razem powtarzać. Ostatnio było już parę tematów o "wyglądzie prawdziwej kobiety" poruszonych. Poszukaj i poczytaj sobie jakie mam zdanie na ten włąśnie temat.