Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zasad tego świata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego wystarczy Wam #niebieskiepaski umiejętnie maźnięta kreska na oku, powykręcane włosy i wychudzona sylwetka zbliżona bardziej do postury małej dziewczynki, niżeli kobiety, aby uznać #rozowypasek za atrakcyjny?

A potem zdziwienie po imprezie- co to za brzydkie, wysmarowane na twarzy tuszem dziecko, robi w moim łóżku?!

#pytanie #gorzkiezale
  • 117
@PiewcaPozogi: Tak masz racje tutaj, uogólniłam i to mój błąd, ale nie zgodzę się, z tym że jestem mniej warta od perfekcyjnie wymalowanych, ale zwyczajnie nudnych panienek, na które się tylko miło patrzy i z którą się miło seksi.
@Seamoor: Zawsze żałowałam, że nie potrafi w zwięzły i zrozumiały dla wszystkich sposób określać swoich myśli, ale dzięki, bo właśnie o to mi chodzi. :) Wyżej cenione są wizualnie ślicznie wykreowane mordeczki, gdzie już każdy myśli, że ona to się z tym makijażem budzi, niż kobiety, które nie boją się wyjść do ludzi bez podkładu i starannie wystylizowanymi włosami.
Naturalna uroda przestaje mieć znaczenie.
@innigri: wysportowane i kumate są najlepsze, i pogoni Cie do jakiegoś sportu, albo sam się zmusisz bo mało to męskie jak kobieta bardziej wysportowana, i pogadać o czymś innym niż pogoda i w lóżku dobra (przecież wysportowana)
@Seamoor: Bycie chudą nie wymaga jak dla mnie żadnego wysiłku, poza ograniczeniem posiłków do minimum, genetycznymi predyspozycjami. Dla mnie takie kobiety wyglądają choro, ale to jest cenione, bo wygląda się wtedy jak filigranowa porcelanowa laleczka.
@innigri: no mi by sama siłownia nie wystarczyła. Pracuje w przemyśle ściśle związanym z sieciami komputerowymi i programowaniem, mam zamiar rozwijać się w tym kierunku a za 20-30 lat przejść do pracy naukowej. Co ja bym robił z różowym, który potrafi pójść tylko na siłownie?