Wpis z mikrobloga

@palec911: Myślę że najlepiej będzie pograć mimo wszystko jakimś łatwym państwem Niemcy, czy USA. Dawno w HOI nie grałem, ale musisz się po prostu pobawić drzewkiem dowodzenia. Produkcja jest w zasadzie prosta, a jak prowadzić wojny to najlepiej się nauczysz w praniu. Na gameplayach to różnie może wyglądać, ale w rzeczywistości nic tak nie #!$%@? jak nie zamknięty kocioł, z którego w ostatniej chwili uciekają jednostki wroga ;p
@xpemo22x: tutorial nawet nie tłumaczy zbytnio jak dobrze poruszać się po mapie, głównie tylko do czego służą dane zakładki interfejsu i to jest frustrujące, bo jak ruszyłem Niemcami domyślną kampanie to w sumei i tak nie wiedziałem co robić :D
@xpemo22x: łatwiej będzie chyba ogarnąć jakąś Argentynę albo inne Państwo z Ameryki Południowej. Niemy albo USA są wielkie i wcale nie łatwo ogarnąć mechanizmy gry. Militarnie wiadomo ze sa silne ale wcale nie łatwo opanować kilka frontów na raz.
@palec911: Według mnie najlepiej się uczyć grając. Na początku będzie ciężko, ale później jakoś pójdzie. Ja zawsze jak wychodziły nowe HOI to zaczynałem grając USA, bo do wojny dużo czasu i można ogarnąć całe drzewko dowodzenia, produkcję i handel. Niemcy to też dobry start, ale tam masz trochę szybsze tempo. Musisz zwrócić uwagę na decyzje(? nie wiem czy to tak się nazywało) dotyczące zajęca nadrenii czy zajęcia Austrii czy Czech. Oprócz