Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #heheszki
Wyobrazacie sobie Mirki jakby to bylo, jakby konsolowiec wszedl na np forum motocyklistow?

- No ale po co mam kupowac motocykl za 7k skoro mam rower za tysiac? I to i to jezdzi a nawet prawka przegrywy robic nie muszexD

- Za 2 lata Twoj motocykl bedzie potrzebowal wymiany gaznika. A ja w tym czasie dalej bede sobie pedalowal na swoim rowerku. Gdzie tutaj sens? Upgrade co rok? Ja podziekuje..

-ale jaka w tym logika zeby placic za paliwo? Moj rower potrzebuje 0L/100km xDxD a Twoj motocykl hahaha?xD 7? Nawet mi was nie zal.

-ile???? Za glupia opone 150zl? Hahaha nie wierze.

-no chyba sobie zarty robisz? 300kg on wazy? To jak Ty go po schodach do domu wnosisz? Moj rower wazy 9kg, biore po pache i ide. Kolejny punkt dla mnie przegrywy!
  • 53
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiem tych kłótni, każdy kto lubi gry zwykle ma i w miarę mocnego PC i konsole, bo na różne sprzęty różne gry wychodzą (PC rządzi RTSami, przygodówkami, RPG czy strzelankami, a konsole slasherami, zręcznościówkami, bijatykami, jRPG i inne tego typu wynalazki).

Trzeba być niedorozwojem, albo gimnazjalistą by się spierać o taki rzeczy "co lepsze". Ani jedno, ani drugie nie jest lepsze - obie platformy warto mieć, by nie ominęły nas
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: motór za 7k rower za tysiąc -> różnica 7x
PS4 2.2tys -> PC 15.4k
i zakompleksieni pcciarze plusują i sugerowanie ,że mają kompa za tyle hajsu podczas gdy 85% ma pc pewnie teraz wartego mniej niż 1.5k
ogólnie wgl. nie śmieszne i słabe porównanie
  • Odpowiedz
@yeapUwin:
Nie no Misiek. Pcmasterrace to nie sa gotowce z tesco za 799zl:p tylko juz drogie maszyny, a goscie co maja takiego a la skladaka z teskacza, wolajacy na siebie masterrace wygladaja troche jak te Sebixy w swoich golfach bez podlogi przekrzykujacy sie na forum o rajdowych autach za 250k:p
  • Odpowiedz