Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #heheszki
Wyobrazacie sobie Mirki jakby to bylo, jakby konsolowiec wszedl na np forum motocyklistow?

- No ale po co mam kupowac motocykl za 7k skoro mam rower za tysiac? I to i to jezdzi a nawet prawka przegrywy robic nie muszexD

- Za 2 lata Twoj motocykl bedzie potrzebowal wymiany gaznika. A ja w tym czasie dalej bede sobie pedalowal na swoim rowerku. Gdzie tutaj sens? Upgrade co rok? Ja podziekuje..

-ale jaka w tym logika zeby placic za paliwo? Moj rower potrzebuje 0L/100km xDxD a Twoj motocykl hahaha?xD 7? Nawet mi was nie zal.

-ile???? Za glupia opone 150zl? Hahaha nie wierze.

-no chyba sobie zarty robisz? 300kg on wazy? To jak Ty go po schodach do domu wnosisz? Moj rower wazy 9kg, biore po pache i ide. Kolejny punkt dla mnie przegrywy!
  • 53
@lupaczkokosow: Gównoburzę pod tytułem konsole vs PC napędzają tylko i wyłącznie zakompleksieni "pciciarze". I to właśnie dzieje się tutaj. #!$%@? nietrafione porównania, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, ale cebule plusują....BO NIE MAJĄ KONSOLI (i to jest jedyny powód)

Te urządzenia, nawet nie konkurują tak naprawdę. Każdy Konsolowiec posiada też PCta. To nigdy albo rzadko kiedy jest wybór, Konsola czy PC. A że Polak biedny, to miał PC bo jest do
No ale po co mam kupowac motocykl za 7k skoro mam rower za tysiac?


@lupaczkokosow: może książki zacznij pisac skoro jesteś taki bajkopisarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widze ból dupy mocno, że konsolowiec płaci 1500zł zamiast 3000zł czy 5000zł i może jeszcze odsprzedawać gry.
( ͡° ͜ʖ ͡°)