Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #heheszki
Wyobrazacie sobie Mirki jakby to bylo, jakby konsolowiec wszedl na np forum motocyklistow?

- No ale po co mam kupowac motocykl za 7k skoro mam rower za tysiac? I to i to jezdzi a nawet prawka przegrywy robic nie muszexD

- Za 2 lata Twoj motocykl bedzie potrzebowal wymiany gaznika. A ja w tym czasie dalej bede sobie pedalowal na swoim rowerku. Gdzie tutaj sens? Upgrade co rok? Ja podziekuje..

-ale jaka w tym logika zeby placic za paliwo? Moj rower potrzebuje 0L/100km xDxD a Twoj motocykl hahaha?xD 7? Nawet mi was nie zal.

-ile???? Za glupia opone 150zl? Hahaha nie wierze.

-no chyba sobie zarty robisz? 300kg on wazy? To jak Ty go po schodach do domu wnosisz? Moj rower wazy 9kg, biore po pache i ide. Kolejny punkt dla mnie przegrywy!
  • 53
  • Odpowiedz
@Hadzi: > BO NIE MAJĄ KONSOLI (i to jest jedyny powód)

#!$%@? o Szopenie, mam PS3, pograłem na niej kilka razy (łącznie wyszłoby pewnie mniej niż 10 godzin) i rzuciłem w kąt. Mam też GTA V, przeszedłem kilka pierwszych misji (zatrzymałem się na tej, w której Franklin kradnie wóz Michaela), ale strasznie #!$%@? mi się gra na konsoli, za to na PC będę #!$%@?ł motzno
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Ja jeszcze napiszę, jak by było adekwatniej:

"Ale po co mi motocykl z silnikiem 1 litr, co pojedzie 350km/h, jak za połowę tej ceny mogę mieć motocykl (nie #!$%@? rower) 600cm3, który pojedzie 300, do tego ma bezawaryjny silnik i przez kolejne 5 lat nie będę robił nic, tylko wlewał paliwo. Może i ma o 0.5 do setki więcej, ale ma też wygodniejszą kanapę, łatwiej się go prowadzi i
  • Odpowiedz
@Hadzi: Całkowita racja, zauważ, że granie na PC jest zwykle najpopularniejsze w krajach, które nie mogą się pochwalić największym bogactwem swoich obywateli. Jak miałem nowiutkie PS2 i PS3 to bawiłem się świetnie, ale gdzieś tam zawsze było mi szkoda, że omijają mnie hity z PC, teraz mam PC i szkoda mi exów z next genów. I tak ma wiekszość normalnych, ogarniętych osób. Co więcej jakbym miał flotę to chętnie bym
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: zajebiste argumenty, nie ogarniać pada, więc #!$%@? mi się gra i nie będę grał xD

Mi też się przez pierwsze pare dni grania na konsoli "#!$%@? grało", bo jestem wychowany na PC mocno (i sobie chwalę, i wcale nie hejtuje, piękne czasy, godziny przed Doomem, Quake, GTA)

Jak rzuciłeś GTA V w kąt po chwili bo nie ogarniasz sterowania na konsoli (które w takich grach jest lepsze niż klawiatura
  • Odpowiedz
@only: takich to nigdy nie rozumiem, widzę gatunek 60fps albo nic.

Może jestem jakiś mało wymagający, może po prostu wychowany w czasach, gdy "poszło mi" było jak osiągnąłeś 20fps w GTA 3...

Ale gram w GTA V na PS3 tak samo jak miliony innych ludzi i recenzentów wystawiających tej grze po 90% i jak słysze takie dyrdymały jak twoje, to coś się we mnie burzy. GTA V to moim zdaniem,
  • Odpowiedz
@Hadzi: Nigdzie nie napisałem, że nie ogarniam pada (sam gram na padzie na PC), a gość wyskakuje z tym, że nie ogarniam pada i dlatego #!$%@? mi się gra i że moje argumenty są inwalidami xD Kolejny wypokowy jasnowidz
  • Odpowiedz
@only: Raz - spadek jest nieznaczny i rzadko.
Dwa - na PS4 full HD to podstawa, duzo jest juz gier w 60 fps.
Trzy - zobaczymy ile fpsow srednio beda mialy ludzie z #pcmasterrace
Cztery - ilosc klatek nie jest tak istotna jak roznice w spadkach/wzrostach. Na konsoli to wystepuje narginalnie, na kompie musisz miec dostep do konsoli zeby blokowac framerate, a i tak to nie zawsze pomaga.
  • Odpowiedz
  • 2
K&$¢a kogo to obchodzi. Grajcie sobie w tego GO na 60 fpsach. Ja najpierw miałem ps4 (biedny lapek MSI się nie liczy), po roku kupiłem PC. Na PC gram w gw2, CS GO, WoWa. Jednak na konsoli wole grać w Dragon Age Inkwizycja, mimo, że na PC mam FHD i 60+ fpsow. Gracze grają, gimbusy (te w latach i mentalne) wszędzie pokazują swoje ##!$%@?
  • Odpowiedz
@only: 4 - chodzi o blokowanie framerate bo nie zawsze jest do dostepne w opcjach.
5 - super przyjemnosc przepinac monitory-tv-monitory do tego podpinac pada pod PC i konfigurowac zeby dobrze dzialal.
Sorry ale jestem za stary na takie zabawy, chce sie relaksowac.
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Dla mnie to wygląda bardziej tak, jakby motocykliści kupowali #!$%@? sprzęt po to by jeździć maksymalnie z prędkością roweru a dodatkowo co 3 lata musieli wymieniać silnik na mocniejszy bo dziwnym trafem nagle motor przestaje nadążać za rowerem który przecież cały czas jedzie z tą samą prędkością.
  • Odpowiedz
@only: a propos padów; czy można kupić do pc-ta dwa pady i będzie to działać podobnie bezproblemowo jak w konsoli (tzn. w każdej grze w której gra padem ma sens)? możesz polecić jakieś konkretne modele?
  • Odpowiedz