Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? to przechodzi wszelkie pojęcie.

W Gdańsku zmarła 17sto latka od rany kłutej klatki piersiowej.

Okazało się, że podczas przeszukiwania okolicy znaleziono 3kg marihuany, ale policja NIE ŁĄCZY obu spraw.

Bardziej prawdopodobne, bo taki wątek nadal badają, że popełniła samobójstwo nieistniejącym nożem (nie znaleziono ostrego przedmiotu), niż to, że zamordował ją diler którego przyuważyła z taką ilością nielegalnego towaru.

Tutaj można poczytać o sprawie: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/W-parku-w-Brzeznie-znaleziono-paczke-z-3-kg-marihuany-n88679.html

#polska #gdansk
  • 20
@ripp1337: Ale ja nie piszę, że to on na pewno zrobił, chciałem się tylko podzielić absurdem, jaki według mnie ma miejsce.

Czemu nie diler? Przechodziła obok, widziała coś czego nie powinna, ba, mogła nawet nie zdawać sobie sprawy z tego co widzi i w ramach ostrożności zlikwidowano świadka. Co więcej, mogła nawet nic nie widzieć, ale właściciel paczki wolał być ostrożny.
@kazam: Seriali?
1) Zabiła się sama, wcześniej pozbywając się ostrego przedmiotu i roweru.
2) Właściciel paczki z nielegalnym towarem o wartości ~100 tys. miał związek ze sprawą.

Według oficjalnych informacji opcja pierwsza jest prawdopodobna, druga nie.
@tepiciel_absurdow: Ale weź pod uwagę, że 1) wyklucza policja, a 2) bierze pod uwagę prokuratura. Zresztą zapewne po ekspertyzie biegłego wyjdzie, że nie było to samobójstwo. Bóldupisz niepotrzebnie. W toku postępowania często mediom nie podaje się zbyt wielu szczegółów, a nawet puszcza mylne.
Pamiętasz sprawę matki Madzi? Pamiętam, że na wykopie pojawił się wywiad z jakimś emerytowanym policjantem, który wyraźnie między wierszami sugerował, że mimo tej całej akcji poszukiwawczej, mimo tego,
@tepiciel_absurdow:
Twoja teoria totalnie nie trzyma się kupy.
Wiesz jak wygląda paczka z narkotykami? Zapewniam Cię że nie są podpisane, więc nie wiem jak można "podejrzeć" dilera.
Nie ma ludzi którzy są takimi jednocześnie amatorami żeby dać się zobaczyć przechodniowi i jednocześnie takimi profesjonalistami żeby zabijać świadków tak drobnej transakcji.
100k to taka paczka jest warta w mokrych snach policji.

Może istnieć jakiś związek między śmiercią/zabójstwem a paczką, ale wymyślanie sobie
@tepiciel_absurdow: stary, za dużo się naoglądałeś telewizji. Nikt nie zabije za "podejrzenie". Życie to nie bajka w której zobaczysz z daleka przemykającego gościa czy gościa kupującego zielsko a ci rzucą się za tobą w pościg-w rzeczywistości będa mieć cię zwyczajnie w dupie bo tak naprawdę gówno im możesz zrobić.
@tepiciel_absurdow: owszem. Ludzie, świry. A jak często słyszysz o mordujących dilerach? Zrozum-goście mają biznes i nie będą ryzykować afery związanej z morderstwem. Co im może zrobić ktoś kto coś zobaczył? Gówno. Nawet jesi zgłosi na policję to niewiele sie z tym stanie. Po co ryzykować?