Wpis z mikrobloga

Mirki,
potrzebuję pomocy odnośnie modernizacji PC:

SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410
OCZ StealthXstream 2 500W
MSI H61M-E33 Intel H61 LGA1155
Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 x2
Intel Core i5 2320 LGA1155
Vertex3D ATI Radeon HD6950 1GB

Planuję do tego zestawu zakupić nową kartę graficzną. Myślałem nad gtx 970 3,5 gb ramu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Procesor da radę wykrzesać z niej całą moc, czy to nie ma związku? Którego gtxa brać?
Nie mam zasilacza z czarnej listy ale chyba jest do wymiany, bo karta ma zasilanie 6 i 8 pin? Jaki byście zaproponowali?

I jeszcze jedno, jakby ktoś był chętny na obecny zasilacz i kartę hd6950, to chętnie się tego pozbędę przynajmniej za cenę nowego zasilacza.

  • 9
Nie mam zasilacza z czarnej listy ale chyba jest do wymiany, bo karta ma zasilanie 6 i 8 pin? Jaki byście zaproponowali?


@ezekiell0: Na tym pociągnie. Jak nie masz 8 pin to mozna przejsciowke zrobic z molexa.
@ezekiell0: 970 to trochę overkill do tego procka. Ale możesz kupić i wymienić CPU, płytę i RAM w przyszłości. Zasilacza nie musisz zmieniać, nie jest jakiś wspaniały, ale 970 jest energooszczędny, a złącza zasilania to nie problem bo można kupić przejściówki z molexów.

@I-____-I: Na tym procku i RAMie w wielu grach nie będzie miał komfortowych 60fps na 970, to nie ma sensu.