Wpis z mikrobloga

@BQP: Po pierwszej takiej akcji bym się chyba wyprowadziła. Nie masz problemów z zasypianiem? Ja bym chyba nie mogła spać na Twoim miejscu, z głową schowaną pod kołdrą trochę ciężko się oddycha( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BQP: Próbowaliśmy z żoną przeanalizować klatka po klatce film i ni #!$%@? nie wiem jak miałbyś to zrobić, tym razem mamy nagrany cały pokój, nikogo tam nie było, musiałby się schować w szafie na te kilka sekund jak kamera patrzy w drugą stronę, sposób w jaki przewraca się rowerek nie wskazuje by był ciągnięty przez linkę... Efekty specjalne na wysokim poziomie albo weź się #!$%@? z stamtąd wyprowadź! Dajesz nagranie z
@BQP: @michaal: @Piter128: @fuser: @polkin3run: @MuzG: Od kiedy kanał zmienił nazwę na "The slamming door - haunted house story" - dopiero teraz zauważyłem? Hajs się nie zgadza i potrzeba więcej atencji wśród anglojęzycznych użytkowników? Ogólnie wierzę w taką możliwość, że dom jest nawiedzony, ale nie podoba mi się przeszłość BQP, gdzie ktoś wspomniał, że się interesował duchami/straszeniem na mirko przed tymi wydarzeniami.
@Breaux: poszedłem do kumpla, u którego jestem do teraz.
@Wulfee: @Piter128: nie będzie materiału z drugiej kamery bo:
a) swojej mordy nie pokażę
b) #!$%@?ę, ja tam za szybko nie wejdę.
@Volter: linki, ręce, kulki z pistoletu, ludzie pochowani po szafach... takie wpisy to w sumie jedyny wesoły promyczek jaki z tego jest :)
@swhite: pora się wziąć za ogarnięcie tego. W tym tygodniu wbijam po księdza.