Wpis z mikrobloga

Kurde, wczoraj wracając z imprezy trafiłem na taką scenę. Przechodząc obok tego wypadku zobaczyłem zakrwawioną głowę człowieka wystającą z czarnego worka. Minęło od tego momentu 24h, a i tak co jakiś czas robi mi się przykro. Nawet pomimo tego, że była to Jego wina, bo wymusił pierwszeństwo na PKSie.
#czestochowa #wypadek #oswiadczenie #tagujemimonocnej
Mortisto - Kurde, wczoraj wracając z imprezy trafiłem na taką scenę. Przechodząc obok...

źródło: comment_pEDaQfVtztDbxjtgPjSZMM1JWrhcJ57q.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackPoison: W sensie, że on prowadził?
Mi niestety płacili od kursu, więc opłacało się zrobić trasę jak najszybciej ;) Tylko z powrotami zawsze były jaja ;) Nie raz siedziałem na jakimś wypizdowie czekając 3 godziny na PKSa... A nie jeździsz - nie zarabiasz. Praca tak typowo na chwilę, ale jednak wyrabiajac 1,5 etatu można lepiej zarobić.

Śpieszyć Ci się nie śpieszy, ale pracy też zbyt przyjemnej nie masz ;)
  • Odpowiedz
@Mortisto: Policjanci ustalają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Bór w Częstochowie. Śmierć poniósł 41-letni kierowca citroena.
Jak dotychczas ustalono, kierujący citroenem 41-latek skręcał z al. Niepodległości w lewo w ul. Bór. Zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autobusem częstochowskiego PKS-u. Potem wpadł jeszcze na przydrożny słup. Mężczyzna zmarł w zmiażdżonym samochodzie. Prawdopodobnie wracał do domu, kilkadziesiąt
  • Odpowiedz