Wpis z mikrobloga

Pół roku przed planowanym weselem mój kamerzysta (słowo użyte celowo) wypiął się na mnie i zostałem bez filmu. Fakt ten #!$%@? tym bardziej, że wydymał mnie mój kolega z czasów licealnych. Często z przyjaciółmi bywa tak, że nie podpisuje się umów. Ja chciałem podpisać, ale kolega sporo pracuje i uwierzyłem mu na słowo, że jesteśmy zapisani z dobrą datą. Byliśmy zapisani, ale data się nie zgadzała, więc nie doszło wczoraj do podpisania dokumentów... a wrzesień jest takim miesiącem, że znalezienie kogoś graniczy z cudem (nie chdozi mi o kamerunów, którzy dalej są na etapie VHS). Przywiązuję uwagę do zdjęć i one są dla mnie najważniejsze. Ale film to pamiątka dla rodziców i bardziej dla nich szukam operatora kamery. Ale skoro mam płacić - przecież niemałe pieniądze - to chciałbym, aby usługa była wykonana przyzwoicie (nie spodziewam się holiłudu).

Znacie kogoś z okolic #koszalin oraz #polanow, kto w miarę ogarnia? Tak jak napisałem - nie oczekuję produkcji na skalę ogólnopolską, chcę aby usługa była wykonana na przyzwoitym poziomie. Większość znanych mi operatorów kamer ma termin 26.09 już zajęty...

#gorzkiezale #firstworldproblems #slub #wesele #filmowanie #film #fotografia #fotografiaslubna ##!$%@?
  • 5