Wpis z mikrobloga

#diablops4 #diablo3 #ps4
Mam takie pytanko : jak mogę dostać się na szczeliny, aby były fale, czy coś w tym stylu? Na jakim poziomie trudności musze trać? Póki co wrzucam klucz, otwieram szczelinę gdzie mam zabić przeciwników i przywołać strażnika szczeliny.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@dizzydom
Może chodzi Ci o great rifty? Jak robisz normalne rifty (szczeliny) to na koniec może Ci wypaść keystone of trial. Używasz tego na obelisku w mieście (tak jak normalne szczeliny otwierasz) i masz do zabicia fale przeciwników w określonym czasie. Ile fal zabijesz, taki poziom trudności great rfita dostaniesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zavis: na ekspercie mi ciężko, co dopiero t6. Nie dawno wbilem 70 i jestem na etapie zbierania sprzętu i mam dylemat: robić zlecenia czy rifty?
  • Odpowiedz
@dizzydom: Możesz robić zlecenia aż wydropisz Ring of Royal Grandeur (Pierścień Królewskiej Wspaniałości), bo jest wymagany przez większość buildów. Mi do tej pory nie poleciał taki, który miałby fajne affixy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dostać go możesz jedynie ze skrzynki Horadrimów w 1 akcie. Na T6 jest 100% szans na legendarny item ze skrzynki, na niższych trudnościach już trochę mniej.
Zapisujesz się teraz na Zlecenia publiczne, dobierze
  • Odpowiedz
  • 0
@Zavis:
@bdr90:
@jedzbudynie:
Dzięki za odpowiedzi. Jednak moim gownianym crusaderem dałem rade na t1,bodajze 5 fala pokonana, głęboka szczelina wyczyszczona przy tylko jednym zgonie :p
Co do multiplayera niestety nie mam teraz plusa wiec musze sam biegać.
  • Odpowiedz
@dizzydom: To załatw plusa i łap mirków. Naprawdę, w parę osób gra się super. Jeszcze niedawno z kumplem siedzieliśmy po nocach i łoiliśmy piekielne pomioty
  • Odpowiedz