Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy

Mam nadzieję, że teraz wyjdzie coś co mi przysmaczy. Ostatnie próby to jakaś porażka, oprócz Maliny z Inawery nic mi nie smakowało. Największe nadzieje pokładam we "Flamingo" zgapionym od mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Tiger's Blood. Jeśli znowu wszystkie próbki okażą się kaszaną, to pozbędę się tych aromatów (17 różnych) i zacznę stołować u LiQeena.
brohu - #epapieros #epapierosy

Mam nadzieję, że teraz wyjdzie coś co mi przysmaczy...

źródło: comment_UrW0c3AzysHGx537zbXuZDLEVvlsuQJK.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@brohu: Aromat to podstawa. Miałem kiedyś taką truskawkę i earl greya, ale nie pamiętam czy Inawera, czy TPA. Liqueen mógł się schować. To było coś :)
!...Ale lepiej rzucić!
  • Odpowiedz
@dreaper: Spokojnie z tymi przekleństwami cumplu :) Baza to baza, oczywiście należy pamiętać że PG gryzie, a VPG jest delikatne. Wszystko zależy od upodobań. Ale z aromatami to już jest loteria. Szukałem wiśni, która odpowiadałaby Italian Cherry Concentrated z LiQuinna i nie znalazłem. Ale za to odkryłem inne, równie ciekawe smaki.
  • Odpowiedz
@brohu: baza, aromaty, atomizer (dobry transport, przepływ powietrza), prawidłowy setup grzałki.. wszystko ma wpływ na smak i percepcję "bimbru". jeżeli z tak wielu aromatów podszedł Ci tylko jeden, to przyczyn raczej szukałbym poza aromatami.. szczególnie że na zdjęciu widzę buteleczki TPA
  • Odpowiedz
@GaHee: przepis na flamingo to od Ciebie podkradziony ^^
@dreaper: baza jak baza chyba, próbowałem samej VPG+ (70/30) i nie była ani gorzka ani słodka. Poprzednio wszystkie próbki zrobiłem na PowerSmoke (50/50 od Inawery) i tylko malina mi podpasowała, ale wcześniej na tej VPG+ też szału nie było
  • Odpowiedz
@brohu: no nie zupełnie. ja mam PG od techlandlab, które jest słodkawe z lekko gorzkawym posmakiem, natomiast glikol ot twojliquid.pl jest jebitnie gorzki, wręcz obrzydliwie. nawet po wymieszaniu tego ze słodką gliceryną ten wstrętny gorzki smak nie znika, a dałem 40% PG / 5% AP / 55% VG
  • Odpowiedz
@spluczka: mam kayfuna, nawinięty pojedyńczy microcoil ok 1.5Ohma - palę na mechaniku. Co zmianę smaku wszystko dokładnie myję, grzałkę przepalam i nową watę wsadzam.

A próbował ktoś z was samogonów Prymusa z zielonego forum?
  • Odpowiedz
@pablosz5: to nie ma znaczenia, to PG zostało do porównania, zawsze było tak gorzkie i nic się z nim nie stało od tego czasu. data ważności nie ma tu zbytnio wpływu, bo takie rzeczy się raczej nie psują.
  • Odpowiedz