Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Jeśli nie rozumiesz niczego to wytłumaczę. To Ty sprowadziłeś do poziomu rynsztoku tę rozmowę brakiem jakichkolwiek argumentów, w zamian rzucając takie teksty:
- To samo można powiedzieć o brudnej dziwce z rynsztoka :> Nie pudruj gówna kiedy gównem jest.
- Zdanowska wam płaci osobiście czy w jakimś departamencie pracujecie? Jeszcze mi paru brakuje :)
- Spoko :) Nie zmienia to faktu że Łódź jest obrzydliwym miejscem :)
Jak z Tobą
Co z tego kiedy 90% jest zniszczone i zasyfiałe? Niestety czasem musze załatwiać jakieś interesy w Łodzi, dziura na dziurze, drogi obrzydliwe. Syf, szarość, brud i bieda aż piszczy. Stare rozwalone fabryki, brudne domy, ogólnie atmosfera przygnębienia i nędzy. I to nie tylko ja tak sądzę. Nie wydaje Cii się podejrzane że ludzie tak od lat mówią? Jak tysiąc osób powie Ci że śmierdzisz to może wreszcie idź się wykąp.
@Przygoda:
@blubi_su: #czarnolisto bo chyba większym zbukiem być nie można, nie mam nić do ludzi z warszawy, do ludzi z radomia i innych, każde miasto ocenia się przez setki lat historii i tych kilka przyszłości, skoro Ty prostaku nie potrafisz tego zrobić tylko rzucasz wyzwiskami i pomówieniami, nie należny w ogóle z Tobą rozmawiać.
@blubi_su: Jak jedziesz do Rzymu i zobaczysz koloseum to też powiesz "mogli by to wyremontować?" ?! Fakt że nie wszystko jest odnowione ale nawet nieodnowiona kamienica nadal może wyglądać pięknie w przeciwieństwie do większości tego co można zobaczyć w warszawie, to jest definicja syfu i chaosu Niestety jesteś dowodem że podobnie jest z umysłem mieszkańców!
Ja #!$%@? ale gnije z was. Wykłócać się o to czy Łódź jest ładna czy nie xD jeszcze najlepiej jak wykłóca się osoba która była tam przejazdem albo 1-2 razy w życiu, albo co lepsze NIGDY, z osobą która mieszka tam kilkanaście lat. Wiecie o tym, że taki sam wpis można dodać o Warszawie, Krakowie, Gdańsku i każdym innym mieście, wystarczy tylko użyć innego argumentu, innej liczby od ilu lat się nic