Wpis z mikrobloga

co #!$%@?łem system, to będą o mnie pieśni pisać

byłem w kerfurze i kupowałem paprykę, zważyłem, wydrukowałem naklejkę, cena 2.02 zł
i wtedy zobaczyłem, że jest lekko zgnita z jednej strony, więc wziąłem drugą, dorodniejszą (pic.rel), ważę, drukuję, cena: 2.68 zł
i co zrobiłem? nakleiłem na nią tę naklejkę z niższą ceną

babka w kasie się nie pokapowała, ale jak już szedłem do domu to mijałem oddział prewencji i jakoś się krzywo na mnie patrzyli
od dziś będę żył w strachu że się pokapowali i mnie #!$%@?ą do więzienia, ale co 66 gr do przodu jestem, to moje

#pasta #coolstory #heheszki #papryka
PanWitold - co #!$%@?łem system, to będą o mnie pieśni pisać

byłem w kerfurze i ku...

źródło: comment_3pPK70pOkix7KcA0wJq7znzG9TXBuuSI.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@PanWitold: Znajomy kiedyś mi się przyznał, że próbował przycwaniakować na ważeniu gwoździ czy wkrętów w sklepie budowlanym. Ochrona pokazała mu filmik na którym widać, jak dorzuca do torebki po zważeniu i dała mu propozycję nie do odrzucenia: albo płacisz 10-krotność różnicy albo wzywamy policję. I zamiast oszczędzić parę zeta, zapłacił parędziesiąt.
  • Odpowiedz
@LiquidMaker: oszustwo. Raz czytałem o sytuacji, że ktoś w markecie przeklejał kody kreskowe i później się zdziwił że nie dostał mandatu za kradzież tylko zarzuty z KK do 8 lat pozbawienia wolności :D
  • Odpowiedz