Wpis z mikrobloga

11 lat pracowałem jako programista
web dev, administracja systemami linux wraz z sieciami, hosting www/vps na własnych systemach, hosting serwerów gier, setki nabazgrolonych stron od takich co się opierały na plikach tekstowych po systemy hostingów oraz zarządzania sieciami typu lms czy inne rzeczy od a do z

i co?

i po 11 latach już na komputer nie mogłem się patrzeć, dlatego zmieniłem prace i zostałem "Specjalistą do spraw montażu" ;]

Pracuję sobie teraz spokojnie w muzeum od pół roku ( no chyba że zbliża się wystawa to nie spokojnie ), tylko zarobki dwa razy mniejsze, ale jestem szczęśliwy ;]
  • 4
@graczu: Nie wiem z czego to wynika, ale ja pracuje już 7 rok i jeszcze mogę spokojnie ciągnąc ten temat. Rok temu miałem wypalenie lekkie, ale 3 tygodnie "urlopu u teściów" zrobiły swoje o chciałem wracać do pracy :)
@wonsz_smieszek: od demontażu wystawy, pakowanie obrazów oraz innych obiektów, instalacji, zabezpieczanie ich, załadunek, rozładunek, po przygotowanie przestrzeni pod nową wystawę czyli budowlanka, stawianie ścianek gipsowych, szpachlowanie, malowanie, elektryka, rozwalanie wszystko co trzeba, i na koniec wieszanie wszystkich nowych obrazów, obiektów, instalacji. Nie raz trzeba się nakombinować by powiesić prace do których nie można nic przyczepić czy np. powinny lewitować zdaniem umowy wypożyczenia ich xD

Ustawianie projekcji, konwertowanie filmów pod urządzenia które
@filip_k: różnie to bywa, ja np przed ślubem mieszkałem 3 miesiące z dwiema mamuśkami i nie pomogło....

Całkowicie się nie odcinam od programowania, dalej śledzę nowinki, czytam jakieś nowe pierdoły.

Nawet chcę zacząć uczyć się dodatkowych języków programowania.

Mimo tego nie chce wracać do pracy w tym :-)
Może zrobię jakiś ciekawy projekt Ale dla siebie.