Wpis z mikrobloga

414 473 - 102 = 414 371

Najlepsze #100km w moim życiu. Dolina Będkowska - chyba najładniejsze miejsce na całej Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Znalazłem piękny wodospad. Zrobienie tam zdjęć wymagało stania po kolana w lodowatym potoku, zapadając się w muł, ale nic to. Wspinaczka po drzewach na bosaka też była warta. Strasznie mi się tam podoba, a na wiosnę jak zrobi się zielono to będzie już w ogóle magia. Ludziska z #krakow - macie co zwiedzać, bo z tego co się orientowałem to mało kto tam był. Dodatkowo dwa zdjęcia: skała, która ma swoją nazwę, ale zapomniałem i rower po raz drugi. 1000m przewyższeń - nie najgorzej.

Przy okazji 3 życiówki:
10km - 13m:33s
10mil - 23m:05s
20km - 31m:39s (niestety ten rekord zawiera już 4km jazdy po mieście z 3-4min stania na światłach).

Miałem wrażenie, że forma jest życiowa na wyprawę dookoła Polski i chyba jest. Start za niemal równe 3 miesiące moi drodzy.

#metaxynarowerze #szosa #rower #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 414 473 - 102 = 414 371

Najlepsze #100km w moim życiu. Dolina Będkowska -...
źródło: comment_dIAVMWc6jtlJzYmKs2NgzwGt3KRmPOv2.jpg
  • 22
@avangarda: 3g:24m:27s, ale zrobione crossem w 2012, gdzie byłem znacznie słabszy. Raczej nie jeżdżę teraz żeby się zajeździć. Pewnie jakbym sobie zrobił ze 2-3 dni przerwy i uderzył nocą na jakąś trasę bez świateł itd. to bym to sporo podciągnął.
@metaxy: widzę, że pojechałeś tam gdzie byliśmy wczoraj.

Miałem wrażenie, że forma jest życiowa na wyprawę dookoła Polski i chyba jest.


@metaxy: Po tym co wczoraj widziałem, to naprawdę jesteś w świetnej formie.

@proweniencja: Jedyna prawilna Sokolica jest na Babiej Górze ;)
@metaxy: Tak z ciekawości pytałem, bo wyliczasz rekordy to byłem ciekaw. Ja na płaskim bez jakiegoś sporego parcia zszedłem do 3h z haczykiem, więc z Twoją formą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdecydowałeś się na torby jakie zabierzesz w podróż? I ewentualnie jakaś lemondka?
@dzangyl: Dzięki. Dość dobrze mi się kręci, mam nadzieję, że tak zostanie. Tak podobna trasa.
@Nirguna: Te rekordy nie mają żadnego znaczenia, bo jak pisałem już @ShpxLbh było w dół, ono trochę bardziej mnie jara, że skoro był rekord to dawniej takie odcinki pokonywałem gorzej. 100 pewnie spróbuję w nocy przed Wielkanocą. Pojadę podobną trasą jak wtedy gdy robiłem tę życiówkę i się zobaczy. Choć pewnie musiałbym trochę wypocząć.

Nie
@dzangyl: E tam, nie znasz się (na tej Sokolicy znajdują się stanowiska archeologiczne z neolitu, w skale jest spora jaskinia, na górze stał gród Kazka, był "posterunek" Austriaków i przyczółek kacapów. A dolina w dole stanowiła granicę, linię frontu, etc. Handluj z tym).