Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jako iż zaczyna się ten piękny poranek postanowiłem zrobić coś z swoim życiem i... Postanowiłem że zacznę "dbać" o swoje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żyje się tylko raz i powinno się wszystkiego spróbować więc czemu by nie spróbować zadbać o siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koniec papierosów, koniec z piwkiem do komputera ( ͡° ʖ̯ ͡°) i czas przejść na zdrowe jedzenie(w 95% będą to warzywa bo za mięsem nie przepadam). Wszystko uszykowane teraz pozostaje wyjść pobiegać i postarać się wrócić całym i zdrowym z tej wyprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Życzcie mi powodzenia ()


#oswiadczenie #bieganie #zycie #zdrowie
  • 20
@mDeo: Co do spania to zależy kiedy będzie chciało mi się iść spać bo czasem chodze spac o 17, 20, 05( w skrócie jak chce mi się spać to ide)
@cadwell: @mDeo: @maku93: "Pobiegałem" około 40minut i jak narazie to całkiem fajne zajęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do rzucania fajek i innych niezdrowych rzeczy to według mnie rzucić wszystko naraz albo wcale, bo
@Wynoszony: Jedzenie jak jedzenie, po prostu nie będe wcinał tłustego żarcia bo niechce mi się bawić w jakieś diety. Jak będe miał ochotę na makaron to zjem tylko postaram się zrobić tak by był trochę zdrowszy od tego co wcześniej robiłem :)

A co do palenia to nie wiem co muszę robić by o tym nie myśleć...