Wpis z mikrobloga

@dembski:
bo w Polsce granie w gry = bycie jakiś nerdem przyjebem dla 98% społeczeństwa. Na szczęście są normalni ludzie też

Normalne hobby to oglądanie jakiś seriali typu dlaczego ja, szkoła itp i chlanie wódy na klatce schodowej
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: @dembski: Ja tam nie wiem co jest złego w przyznawaniu się, że gra się w gry. To, że laska nie potrafi uszanować czyjegoś hobby, oznacza to jedynie, że nie warto z nią w ogóle o czymkolwiek rozmawiać.
  • Odpowiedz
#!$%@? ja na wszystkich portalach typu tinder czy badoo wcale się z tym nie kryję, że lubię pograć bo w sumie moje życie ostatnio dużo się kręci wokół gier, organizowania turniejów itd.


@dembski: kwestia marketingu. Możesz napisać "mojo pasjo są gry komputerowe #pcmasterrace" albo przedstawić się jako pasjonat, osoba odpowiedzialna, przywódca i organizator.

Gry komputerowe kojarzą się nolifami, niestety

Analogicznie kobieta może napisać "lubię tipsy i makijaż",
  • Odpowiedz
@dembski: Ja tam nawet nie wiem co to za portale, ale osobiście lubie niebieskich co grają i jak byłam mała to godzinami paczyłam jak mój brat gra, a teraz mój niebieski też gra i czasem lubie sobie popaczeć troche, a sama bardzo malutko gram w gry (tylko wiedźmin i lol).
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Śmiechłam. A to nie można przekonać dziewczyny, że hej! Może spróbujemy pograć razem? Jakby była ogarnięta, to albo by uszanowała albo zrobiłaby coś w kierunku ewentualnego polubienia grania.
  • Odpowiedz
@Ennai: I co powie koleżankom? Grałam w wowa z chłopakiem cały łikend - a my byłyśmy naszą beemką nad morzem kupić ciuszki i #!$%@?ć fotek na fejsbunia moim nowym ajfonem którego dostałam od seby, widziałaś moje nowe buty?
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: z jakim planktonem się zadajesz, taki masz potem obraz świata :)
ludzie są bardzo, bardzo różnorodni, polecam wychodzić czasem poza swój krąg znajomości.
@Ennai: daj spokój, nie psuj im czarno-białej wizji świata.
  • Odpowiedz