Wpis z mikrobloga

@emte: @Dahur: Raczej... Co jest złego w tym że lubię pograć na kompie?!
#!$%@? ja na wszystkich portalach typu tinder czy badoo wcale się z tym nie kryję, że lubię pograć bo w sumie moje życie ostatnio dużo się kręci wokół gier, organizowania turniejów itd. i jak laski to słyszą to dla nich jak najlepszy odstraszacz. WTF przecież #!$%@? każdy gra w gry i dodatkowo to nie jest
  • Odpowiedz
@dembski: Ja tam swojej dziewczynie na pierwszej randce nie #!$%@?łem jak to mój łotrzyk ma zajebisty set :), pewne fakty nie muszą być oznajmiane światu na każdym kroku :) Jesteśmy już razem 8 lat, Ona nienawidzi gier :)
  • Odpowiedz
@Jaro85: no i słusznie, jeżeli mam od pierwszych chwil ukrywać kim jestem i co mnie kręci to to chyba nie ma żadnej przyszłości
@michelney: nawet nie wiesz jak mnie niektórzy oceniają jak słyszą że nie skończyłem studiów
  • Odpowiedz
@dembski: Nikt nie mówi o ukrywaniu ale czasami przesadne chwalenie może zaszkodzić np. jak robienie sobie fotek na konwentach które czasami wychodzą dość żenująco ( wiem co mówię bo sam mam kilka takich z Mega Manga Christmas Party z przed 15 lat :) ), jak zapyta co lubisz to mówisz że lubisz sobie pograć na kompie i tyle bez zagłębiania się w szczegóły. Ja tak podszedłem do tematu i już
  • Odpowiedz
@dembski: No jakby laska napisała, że interesuje się malowaniem paznokci i zakupami i że wokół tego kręci się jej życie, to pewnie odstraszyłoby Ciebie. A to mniej więcej ten sam poziom. EDIT: A organizowanie turniejów to mniej więcej jak prowadzenie bloga.
  • Odpowiedz