Wpis z mikrobloga

  • 133
@nsiwy: No może jakbym mi kazał stać przy kaloryferze który ma 60stopni. Mój był zimny wiec spokojnie szeryfie. Nikomu nie dzieje się krzywda
  • Odpowiedz
@fuuYeah: jakby cie d--a swedziala a ojciec ci powiedzial wez papier scierny i sie wycieraj to tez by to bylo smieszne dla ciebie ? dla ojca moze tak. Tak jak dla ciebie ze TWOJE dziecko przykada glowe do kaloryfera jeszcze to sfotografowales byc moze mam to zdjecie zapisane i wstawiasz do internetu i sie smiejesz a suszarki ci sie wyciagnac nie chcialo!
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: suszarka niszczy wlosy dlatego je sprzedaja do suszenia wlosow ale ojca co wstawia zdjecia syna z glowa przylozona do kaloryfera jakos jeszcze nigdy nie widzialem bo napewno mu psychiki nie niszczy
  • Odpowiedz
@fuuYeah: Przypomniała mi się #pasta

Mam córkę, 5 lat, którą staram się trzymać dość twardo. Uczę ją po prostu, by za każdym razem jak tylko coś jej jest nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała się ból przezwyciężyć i zachować spokój. Pewnego razu, jesienią, wracałam z nią z zakupów. Moja córka, jako pomocnica mamusi, niosła dwie małe torebki w obydwu rączkach. Po wejściu na klatkę schodową trzeba
  • Odpowiedz
@fuuYeah: ciekawe ile razy moi rodzice robili sobie ze mnie jaja a ja tego nie byłem świadomy :D zbieraj takie rzeczy dla niego, w przyszłości się pośmiejecie :)
  • Odpowiedz
@fuuYeah: nie chciało Ci się suszarki wyciągać? co z Ciebie za ojciec.

ja pamiętam jak uwielbiałem, gdy rodzice suszyli mi włosy suszarką. nie dlatego, że mokre, tylko to było wtedy po prostu przyjemne. Po za tym czułem się kochany, że o mnie dbają.

A ten biedak popatrz co robi. Patrz i płacz.

  • Odpowiedz