Wpis z mikrobloga

Siema!
Moja siostra na urodziny zażyczyła sobie Xboxa 360 z kinectem. Tak więc muszę przystąpić do kupna takiego ustrojstwa, a kompletnie się na tym nie znam. Czy jest tu ktoś na tyle miły, aby powiedział na co zwrócić uwagę kupując używany sprzęt?
Jaka pojemność dysku nas interesuje ( duży lepiej? Dlaczego? Gry w większości wychodzą na płytach o ile dobrze kojarzę). Jest też kilka wersji chyba... Nie ogarniam tej kuwety. No i miło by było mieć 2 pady.

Będę wdzięczny za pomoc!

#konsole #xbox #xbox360
  • 8
@Drill: Co znaczy RGH? I dlaczego wtedy nie pogram? Ona może i by olała, ale jej boj może chcieć w GTA połupać przez sieć.
@Pertaseth: X1 jednak to jest spory wydatek, do tego z kinectem. A ona to jednak chce zabawkę jedynie jak przyjdą znajomi. Wystarczy za świat :)
@klema: model minimum falcon, wyjscie ma miec hdmi, kup od gosci ktorzy maja ich kilkanascie na jednej aukcji i cena jest z 150 - 300 zl, nie zaluj na dysk (moze byc maly) i najnowsza przerobka gratis powinna byc (xtreme, ale nie wiem w jakiej wersji)
@klema: Używki z zainstalowanymi grami to ryzyko. Ktoś odepnie swoje konto i gry znikają, więc nie ma co zwracać na to jakiejś szczególnej uwagi. Jeśli na xboxie będzie aktywne konto Gold, to co miesiąc masz dwie gry gratis (w tej chwili najnowszy Tomb Raider, za dwa tygodnie BioShock) W takim przypadku warto duży dysk twardy (ja trzymam większość gier z golda zainstalowane). Konsola z datą produkcji najlepiej po 2011 roku (wcześniejsze