Wpis z mikrobloga

No i się rypło. Mirek 25 (niedługo) lat here. Po ponad 4 latach związku usłyszałem w dniu dzisiejszym, że "To już nie to", że się "Wypaliło". Człowiek chciał się oświadczyć w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy i co? I dupa mireczki i mirabelki. Hasła jaki to ja "fajny i dobry chłopak jestem". Po czym odeszliśmy każde w swoją stronę. Nie odwróciłem się ani razu za siebie...

Wszystko wydarzyło się w samo południe. Po wszystkim poszedłem do sklepu po litra wódy. Po powrocie na mieszkanie, nie zastanawiając się zbyt długo, wypiłem 0,5 litra (pierwszy raz w życiu piłem sam i do tego o godzinie 14). I wiecie co? Przez moment pomogło... Później niestety jak wzięło na wspomnienia to było tylko gorzej.

I co ja teraz po tych 4 latach mam robić? Z obiegu wypadłem (poznałem Ją na drugim roku studiów i jakoś za innymi kobitami nie patrzyłem w ciągu ostatnich lat) nie wiem jak teraz działają #rozowepaski . Jestem po prostu w czarnej dupie.

A najgorsze było przeczytanie rano będąc w pracy historii @Frania_co_cie_poniania na mirko (godziny poranne) zastanawiałem się czy to właśnie moja druga połówka tego nie pisała. Teraz przeprowadza procedurę usuwania konta i tego się już nigdy nie dowiem. (zrzut ekranu w załączeniu)

Dajcie plusa na pocieszenie.

#feels #rozstania #thatfeel #twnogf #logikarozowychpaskow
Pobierz kura998 - No i się rypło. Mirek 25 (niedługo) lat here. Po ponad 4 latach związku usł...
źródło: comment_x8tpsOYDTzjOzGQViNua0gU6537AZ21g.jpg
  • 24