Wpis z mikrobloga

Kiedy do tych zjebów dotrze że wykop został stworzony do dzielenia się ciekawymi znaleziskami.
Ciekawym znaleziskiem nie jest zwycięstwo Polaków w siatkówkę, które jest obwieszczone na każdym portalu, na każdym kanale telewizyjnym i z każdej lodówki wyłazi. Nie jest nim również fakt że żołnierze wyklęci hurr durr walczyli o Polske, ani że jutro będzie deszcz, albo słodkie kotki/pieski srają se do ryja.
Fiński zespół grający punk rocka, złożony z dałnów to jest #!$%@? materiał na wykop, rzadko wykopuję coś z tak czystym sercem. Punkowe #!$%@? dałny. Mają mój miecz.
https://www.youtube.com/watch?v=j8a9aYOn8nw
#gorzkiezale #oswiadczenie
  • 66
@wodorost50: Ja myślę, że całe mnóstwo znalezisk jest nota bene bez sensu i nikt ich nawet nie czyta, ale przebijają się dlatego, że rozwijają się pod nimi dyskusje. No i dyskusje to też raczej "dyskusje", bo jeśli ktoś ma pogląd niezgodny z główną linią, to i tak zbierze lawinę minusów, ewentualnie ktoś będzie próbował mu wytłumaczyć, że przecież nie myśli jak wszyscy, więc na pewno nie ma racji itp. Reszta komentarzy
Ciekawym znaleziskiem nie jest zwycięstwo Polaków w siatkówkę, które jest obwieszczone na każdym portalu


@wodorost50: Może i nie jest to oryginalne znalezisko, ale jest wrzucane nie po to, żeby było w kolejnym miejscu w internecie, tylko, żebyśmy mogli jako społeczność to skomentować.