Wpis z mikrobloga

Kiedy do tych zjebów dotrze że wykop został stworzony do dzielenia się ciekawymi znaleziskami.
Ciekawym znaleziskiem nie jest zwycięstwo Polaków w siatkówkę, które jest obwieszczone na każdym portalu, na każdym kanale telewizyjnym i z każdej lodówki wyłazi. Nie jest nim również fakt że żołnierze wyklęci hurr durr walczyli o Polske, ani że jutro będzie deszcz, albo słodkie kotki/pieski srają se do ryja.
Fiński zespół grający punk rocka, złożony z dałnów to jest #!$%@? materiał na wykop, rzadko wykopuję coś z tak czystym sercem. Punkowe #!$%@? dałny. Mają mój miecz.
https://www.youtube.com/watch?v=j8a9aYOn8nw
#gorzkiezale #oswiadczenie
  • 66
To nie jest tak ze ludzie z zespolem downa sie szybciej upijaja ( patrz maciek z klanu), a te down punki wala browary az milo? :D
@steemm:
Nie czytam ludziom w myślach. Popierasz gościa, więc istniało prawdopodobieństwo, że wykopałeś dupli. Tyle

a nie spamowaniu tym gównem o wykletych

zawsze wspólnie z wodorostem możesz usunąć konto, droga wolna
@ukryta_opcja_lewacka: podobnie jak większość ludzi tutaj mam wyj!@#$ne na politykę. Na co natomiast nie mam wy!@#$ne, to na haracze pobierane przez Państwo. Bez inicjatywy oddolnej ponad wszelkimi podziałami nie spłuczesz dziewięćdziesięciu procent regulacji w kiblu i nie wyrzucisz dziewięćdziesięciu procent urzędników na zbity psyk. Dobrze, że jest wykop. Dobrze, że jego właściciele nie ulegają naciskom i tylko częściowo cenzurują tag #polityka. Nie ma innej drogi jak się zjednoczyć. Podzieleni będziemy