Wpis z mikrobloga

Kiedy do tych zjebów dotrze że wykop został stworzony do dzielenia się ciekawymi znaleziskami.
Ciekawym znaleziskiem nie jest zwycięstwo Polaków w siatkówkę, które jest obwieszczone na każdym portalu, na każdym kanale telewizyjnym i z każdej lodówki wyłazi. Nie jest nim również fakt że żołnierze wyklęci hurr durr walczyli o Polske, ani że jutro będzie deszcz, albo słodkie kotki/pieski srają se do ryja.
Fiński zespół grający punk rocka, złożony z dałnów to jest #!$%@? materiał na wykop, rzadko wykopuję coś z tak czystym sercem. Punkowe #!$%@? dałny. Mają mój miecz.
https://www.youtube.com/watch?v=j8a9aYOn8nw
#gorzkiezale #oswiadczenie
  • 66
@wodorost50: takie znaleziska o których piszesz mi akurat nie przeszkadzają;
bardziej denerwuje mnie to, że są użytkownicy w stylu sportinga i całej tej otoczki, która zaraz po dodaniu znaleziska daje sobie nawzajem z 10 wykopów dzięki czemu takie znalezisko trafia szybko do "aktywnych", a stamtąd juz prosta droga do głównej. Przez to właśnie giną różne ciekawostki i ogólnie interesujące znaleziska na rzecz spamu JKM itp.
Od kiedy wszystkie gimbusy stały się burzliwymi politykami bez innych zainteresowań nic już nie będzie takie jak dawniej. Nagle wszyscy stanęli po czyjejś stronie i nie ma już normalnych ludzi, są lewaki i prawaki i jak nie jesteś w zależności od sytuacji którymś z nich to masz #!$%@? i korwin krul polski i #!$%@?ć lewaków i tylko buk morze nas sondzić i raz sierpem raz młotem i jeszcze bolzka nie zginęła i
@rencista: boli mnie dupa, że młodzi stali się "burzliwymi politykami na poważne czasy", którzy uprawiają polityczny gimbobełkot zamiast zająć się samorozwojem, czymś, z czego będą mogli być dumni, czymś ciekawym. Najechałem na prawą stronę, bo każdy kto chociaż pięć minut spęḑził na wykopie wie jak dużą plagą jest i jak bardzo manipuluje znaleziskami nie dopuszczając wartościowego contentu na stronę główną. Wpisujesz się idealnie w typ człowieka, który opisałem wyżej.