Wpis z mikrobloga

Mam dosyć, poszedłem "na miasto", może kogoś bym poznał, ale nie, nie potrafię samemu się szwędać. To myslę, odpalę czat wp, dupa, java odmawia współpracy... Widocznie nie dane jest mi poznać jakiegoś #rozowepaski i zostanie być neverending bordo #tfwnogf a taka dobra partia się marnuje ;)

ps. jak różowe marudzą "no gdzie ci normalni faceci, co nie chlają pracują i da się z nimi porozmawiać, to ja im już mówię gdzie, po prostu na takich uwagi nie zwracają :P
  • 31
@barani_leb: wiesz, pieniądze szczęścia nie dają, ale bez kasy nie da się żyć w tym świecie :P Może problem jest w tym, że nie jestem z tych co wyznają zasadę "zastaw się a postaw się", 24 letnie auto, tani tshirt i jeansy nie są magnesem na laski ;)
@azetka: są przyjemności które można i bez kasy mieć ;) No trzeba kilka zł zainwestować ale poza tym to wiesz ;)

Synek Billa Gatesa pyta ojca:
- Tato, chciałbym wreszcie zasmakować seksu, ale nie wiem jak zaproponować to kobiecie.
- Synu! Musisz jej kupić wielki bukiet pięknych róż, zaprosić ją do wykwintnej restauracji na dobrą kolację i markowe wino, później zabrać ją ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
W tym momencie wtrąca
@Vein: Załóż sobie konto na badoo czy tinderze wstaw sobie jakieś ładne fotki i bankowo coś wyhaczysz jeśli faktycznie masz w miarę wyjściową facjate